Jaký dárek k výročí
Úvod » Dárek k výročí pro muže – čím překvapit svého milého?

Dárek k výročí pro muže – čím překvapit svého milého?

 

Přemýšlíte nad tím, jaký dárek k výročí pro muže je dostatečně originální? Dárek k výročí by měl vyjadřovat vaši lásku, a proto by to mělo být něco romantického nebo zážitek, který si užijete společně. Praktické dárky, jako je elektronika nebo nářadí, nechte k jiným příležitostem. K výročí darujte něco opravdu od srdce. Máme spoustu skvělých tipů pro čerstvě zamilované páry, i pro matadory, kteří jdou spolu životem už pár let.

Pokud si z nápadů nevyberete, přečtěte si ještě článek dárky k Valentýnu.

Jak vybrat dárek k výročí pro muže, aby ho skutečně ocenil?

Ráda byste dala příteli nebo manželovi romantický dárek, ale máte strach, že růžové psaníčko s vyznáním lásky neocení? Vždy je dobré si předem uvědomit, jaký způsob vyjádření lásky váš partner preferuje. Někdo si cení drahých věcných darů, jiný naopak uvítá jen to, že si uděláte čas na společnou večeři nebo pošlete děti na víkend k babičce.

Pokud neustále sedíte s rodinou doma, může udělat radost večer ve společnosti, třeba na plese. Jiného potěší každodenní malé projevy lásky například tím, že budete manželovi připravovat svačinu do práce. Nápadů se najde opravdu nespočet a všechny vyjadřují lásku specifickým způsobem. Proto se nejdříve zamyslete, jaký typ dárku by pro vašeho partnera byl ten pravý.

Věnujte společně strávený čas

V každodenním kolotoči práce-děti-domácnost často zapomínáme na to, že nejcennější dárek k výročí pro muže je společně strávený čas. Vyhraďte si na partnera čas a vyrazte spolu do kina, na dobrou večeři nebo na romantický wellness víkend. Na první pohled by se mohlo zdát, že se jedná o obyčejný dárek, ale uvědomte si, kolikrát za rok něco společně podniknete?

Společně strávený čas je nejlepší dárek k výročí

V případě, že jste spolu teprve krátce, si na společné aktivity čas nejspíš najdete pravidelně. Přesto můžete darovat společně strávený čas. Naplánujte procházku na místo, kde jste se potkali, nebo si dali první polibek a udělejte si tam společně piknik nebo výlet zakončete dobrou večeří. Běžte společně na kurz vaření nebo přípravy sushi. Vyrazte na víkend na hory a učte se společně lyžovat. Podobné zážitky vaši lásku jenom posílí a navíc si užijete spoustu legrace.

Na věcných darech nešetřete

Jestliže vám partner dává k výročí drahé hodinky, šperky nebo oblečení, nejspíš by mu také udělal radost hodnotný věcný dárek. Proto na něm nešetřete, ať váš projev lásky nevypadá lacině. Koneckonců investujete do svého vztahu nebo manželství a to je ta nejlepší investice. Jako dárek k výročí pro muže se hodí například parfém nebo oblečení na míru.

Zamilované maličkosti darované od srdce

Chcete na výročí místo drahých dárků raději vyjádřit svoji lásku slovy a něžnými gesty? V tom případě si dejte záležet na vlastnoručně vyrobeném dárku. Krásný nápad je složit partnerovi básničku nebo písničku, kde mu vyznáte svoji lásku. Nebo napište muži dopis, v němž mu sdělíte, proč ho milujete a jak se váš život s ním změnil k lepšímu.

K výročí se nebraňte ani erotickým dárkům. Kdy jindy je lepší příležitost, než svému partnerovi ukázat i fyzickou náklonnost. Vyrobte poukaz na masáž, striptýz nebo mu darujte sama sebe.

Čím potěšit muže o Vánocích? 8 tipů na originální dárky, které mu vyrazí dech