Jaký dárek pro nejlepší kamarádku
Úvod » Dárek pro nejlepší kamarádku – vsaďte na svůj pocit

Dárek pro nejlepší kamarádku – vsaďte na svůj pocit

 

Komu jinému než vaší nejlepší kamarádce by se měl dárek vybírat snadněji? Někdy ale jakoby se všechny nápady vykouřily z hlavy, a tak se hodí trocha inspirace. My vás ve štychu nenecháme – podívejte se na tipy na dárky pro nejlepší kamarádku, ať už ji chcete obdarovat na Vánoce nebo narozeniny.

Jak vybrat dárek pro nejlepší kamarádku?

Než se pustíte do vybírání dárku pro nejlepší kamarádku, zamyslete se, co by jí opravdu mohlo udělat radost. Co spolu obvykle podnikáte? Je vaše kamarádka hvězdou každé párty, miluje chození po nákupech, nebo je to spíš tichá myška, která si ráda zaleze pod peřinu s knížkou a horkým čajem?

Teď jste si zrekapitulovala její povahu a záliby, a tak by se vám měl dárek pro nejlepší kamarádku vybírat o dost snáze. Vsaďte na svůj pocit, vždyť je to jedna z vašich nejbližších osob. Až uvidíte ten pravý dárek pro nejlepší kámošku, hned to poznáte!

Kosmetika je skvělý dárek pro nejlepší kamarádku

Svoji nejlepší kamarádku určitě znáte jako své boty, a tak víte, co používá za pleťový krém nebo jaká barva očních stínů se jí líbí. Díky tomu můžete vybrat kosmetický dáreček přesně pro ni na míru.

Když vybíráte kosmetický balíček pro svoji nejlepší kamarádku, můžete být o dost osobnější a darovat něco originálnějšího než obligátní sprchový gel a pěnu do koupele. Pokud se vaše kamarádka líčí, darujte jí krásnou sadu dekorativní kosmetiky. Takový kosmetický balíček určitě od nikoho jiného nedostane. Vybírejte z jejích oblíbených barev a kupte jí třeba svůdnou rtěnku nebo velkou paletku očních stínů.

Kosmetika je skvělý dárek pro nejlepší kamarádku

Pokud si vaše kamarádka potrpí na bio věci, určitě nesáhnete vedle s přírodní kosmetikou. Celá řada značek nabízí kosmetické výrobky z rostlinných surovin bez chemických příměsí. Skvělým dárkem je třeba přírodní deodorant. Na tento kousek kosmetiky se často zapomíná, protože spoustu lidí ani neví, že lze vyrobit také v nechemické variantě. Porozhlédněte se po tzv. kamenci nebo minerálním deodorantu.

Designové doplňky do bytu

Tráví vaše nejlepší kamarádka většinu času doma a je milovnicí polštářků, obrázků a dalších doplňků do bytu? Obvykle se vůbec nehodí dávat bytové dekorace jako dárek, protože se málokdy trefíme do vkusu obdarovaného. Svoji nejlepší kamarádku ale máte přečtenou a u ní doma jste jistě byla několikrát. Jaký originální kousek by se jí mohl hodit?

Pokud se vám zdá, že je její byt perfektní přesně tak, jak je, pořiďte jí alespoň měkoučký pléd nebo deku. Ten se jí určitě neztratí a vzpomene si na vás vždy, až bude sledovat svůj oblíbený film, nebo si číst knížku. Nic nezkazíte ani velkou svíčkou nebo její oblíbenou vůní do aromalampy.

Dárek pro osobní rozvoj

Nejlepší kamarádka je osoba, které svěřujeme svoje trápení – ať už válčíte se vztahy, prací nebo vás trápí ještě něco jiného. Stejně je na tom i vaše kamarádka, a tak jí můžete pořídit knihu, která jí pomůže vyřešit všechny její smutky.

Má obavy z rozchodu s přítelem? Chtěla by začít podnikat? Trápí ji problémy s rodiči? Všem těmto trápením a obtížným rozhodnutím se věnují knihy psychologů nebo koučů. Další možností je, že ji přihlásíte na kurz, kde si ještě lépe osvojí postupy, jak se s různými problémy vypořádat.