Jaký dárek pro pana učitele
Úvod » Dárek pro pana učitele – kupujte raději maličkosti nebo darujte ručně vyrobený dárek

Dárek pro pana učitele – kupujte raději maličkosti nebo darujte ručně vyrobený dárek

 

Vybíráte dárek pro pana učitele k Vánocům, ke Dni učitelů nebo ke konci školního roku? Nejlepší volbou je darovat pouze maličkost, která nestojí mnoho peněz. Jinak by pan učitel mohl vnímat dárek jako snahu o podlézání nebo úplatek. Drahý dárek nedělá dobrotu ani mezi spolužáky, protože ne všichni si mohou dovolit obdarovat svého učitele cenným dárkem. Proto vsaďte spíše na dárky s nižší pořizovací hodnotou, ale o to více mohou být od srdce.

Nejvíce zahřeje u srdce ručně vyrobený dárek

Dárek pro pana učitele by neměl stát spoustu peněz, proto je dobrý nápad vyrobit hezkou maličkost vlastnoručně. Dejte si záležet a vložte svůj umělecký talent do výroby přáníčka, nebo jedlého dárku. Na Vánoce potěší ručně zdobené perníčky, které může pan učitel sníst nebo si je zavěsit na stromeček. Po celý rok pak neuděláte chybu s dalšími jedlými dárky, jako je nakládaný hermelín, domácí pesto nebo směs ořechů a sušeného ovoce.

Praktický dárek pro pana učitele

Profese učitele vyžaduje spoustu zapisování, organizace školní výuky i volnočasových kroužků pro děti, a proto se hodí praktická maličkost, která mu usnadní práci. Propiska s nápisem „Nejlepší učitel“ stoprocentně potěší a rozhodně se neztratí, protože psacích potřeb není nikdy dost. Hodit se panu učiteli může i zápisník, nebo barevné fixy a štítky pro lepší organizaci jeho diáře.

Čokoláda je klasika, která neurazí

Pokud si nechcete s výběrem dárku pro pana učitele moc lámat hlavu, nebo to není váš nejoblíbenější učitel, ale přesto mu chcete ze slušnosti něco darovat, sáhněte v obchodě po kvalitní čokoládě. Sladké mají rádi téměř všichni a tabulka výběrové čokolády nezruinuje ani vaši kasičku.

S čokoládou neuděláte chybu

Chcete darovat čokoládu, ale dodat jí punc originality? Pak kupte speciální čokoládu určenou pro učitele, kde je vtipný vzkaz a nebo vytvořte originální přáníčko vlastnoručně.

Dárkový předmět s originálním nápisem

Myslíte si o svém panu učiteli, že je to ten nejlepší kantor na světě? Pak mu to dejte najevo originálním dárkovým předmětem. V řadě e-shopů najdete výběr hrníčků, psacích potřeb nebo dekorativních předmětů s textovým potiskem. Ať už chcete vyjádřit poděkování, nebo obdiv, můžete vybírat z celé řady zajímavých nebo vtipných textů. Další možností je, že vymyslíte svůj text a necháte si předmět potisknout sami.

Složte se se spolužáky na větší dárek

Všimli jste si, že dárky pro pana učitele jsou každý rok stejné? Hrníčky, propisky, nebo sladkosti? Zkuste se domluvit se spolužáky a složte se na větší dárek – například dárkový poukaz na večeři, do kina nebo do divadla. Díky tomu si budete moci dovolit darovat pěkný a praktický dárek, navíc odpadne posuzování mezi spolužáky, kdo koupil dražší nebo větší dárek.

Chcete darovat něco osobnějšího? Vezměte poslední školní fotku, nechte ji zarámovat a všichni ze třídy okolo napíšou osobní vzkazy. Uvidíte, že takový dárek zaujme v kabinetě vašeho pana učitele pevné místo na zdi.