Dárek pro rybáře
Úvod » Dárek pro rybáře – jak obdarovat milovníka relaxu u vody

Dárek pro rybáře – jak obdarovat milovníka relaxu u vody

 

Je vášní vašeho partnera, táty, dědečka nebo kamaráda chytání ryb? Lámete si hlavu, jaký dárek pro rybáře je ten pravý? Vybrat dárek pro rybáře není jednoduché, tím spíš, když se v rybaření vůbec nevyznáte. Ale nezoufejte! Poradíme vám s výběrem dárku pro rybáře k narozeninám, svátku nebo Vánocům.

Kupte dárek, který se pojí s jeho láskou k rybaření a nemůžete šlápnout vedle. Díky tomu uvidí, že si všímáte jeho zálib a opravdu vám na něm záleží. Podpořte obdarovaného v rybářském koníčku a vyšlete ho za relaxem k vodě se skvělým vybavením. Pokud si z našich nápadů na dárek pro rybáře přece jen nevyberete, podívejte se ještě na tipy na dárky pro muže.

Wow, to je úlovek!

Co je měřítkem úspěchu rybáře? Jak je ryba velká a těžká! Každý správný rybář, i když chytá stylem „chyť a pusť“, si musí svoje úlovky náležitě přeměřit. Usnadněte mu to a darujte mu závěsnou digitální váhu, se kterou svoje statistiky neošidí ani o gram. Praktickým pomocníkem je váha a metr v jednom.

Něco teplého do žaludku

Chcete svému rybáři udělat dvojnásobnou radost? Darujte mu termohrnek nebo termosku. Když mu do ní před každým výletem k vodě uvaříte horký nápoj, bude vám určitě vděčný. Pro ty, kteří tráví u vody celé dny, se hodí i sada jídelního příslušenství nebo set nádobí s plynovým vařičem. Tu využije i při výletech pod stan nebo o víkendu na chalupě.

Maličkost pro kamaráda

Každého rybáře potěší dárkový předmět s motivem rybaření. To je ideální volba, když hledáte maličkost, která nezruinuje váš rozpočet. Ať už vybíráte dárek pro kamaráda, nebo kolegu v práci, máme pro vás tipy na originální překvapení.

Hrneček nebo tričko s potiskem patří mezi klasické dárky. Zkuste zapojit víc fantazie – dnes si můžete nechat potisknout téměř vše. Objednejte kolegovi podložku pod myš s motivem rybaření nebo kamarádovi opatřete zapalovač v originálním designu.

Na rybu je potřeba ostrý nůž

Je váš rybář zároveň vášnivý kuchař? Pokud má rád svoje úlovky i na talíři, vybavte ho sadou pořádně ostrých nožů. K základní výbavě patří nůž na kuchání ryb a filetování. Nepochybně využije i škrabku na šupiny a ostré nůžky. Nebo mu pořiďte rovnou celou sadu i s ochrannou rukavicí, aby nepřišel k úrazu.

Myslete na to, že na kuchání a filetování je potřeba speciální nůž. V mokru nesmí vyklouznout a musí si poradit s pevnou kůží i kostmi.

Dárek pro rybáře, který je zároveň kuchař

Hlavně nohy v teple

Popusťte uzdu kreativitě – dárek pro rybáře nemusí být nutně spojený přímo s chytáním ryb. S čím milovníci relaxu u vody nejvíc zápasí? Se zimou a vlhkem, které jim pronikají i přes vrstvy oblečení.

Pořiďte jim kvalitní funkční prádlo, které příjemně hřeje, ale zároveň odvádí pot, až bude obdarovaný svádět boj s velkou rybou. Rybářovi pořiďte jako dárek také teplé ponožky nebo kvalitní, nepromokavé boty. To jsou věci, které využije nejen na rybách.

Poukaz je sázka na jistotu

Když si preferencemi obdarovaného nejste jistí a nechcete riskovat vyhozené peníze za nevhodný dárek, kupte dárkový poukaz. Ideální dárek pro rybáře je poukázka do specializovaného obchodu.

Díky dárkovému voucheru do vybraného obchodu dáváte najevo, že jste si vědomi jeho záliby, ale zároveň mu necháte volnost, aby si vybral to, co mu udělá největší radost.