Jaký dárek dát holce
Úvod » Jaký dárek dát holce? Vyjádřete svoji lásku!

Jaký dárek dát holce? Vyjádřete svoji lásku!

 

Lámete si hlavu, jaký dárek dát holce, kterou milujete? Není to nic jednoduchého. Dárek by neměl působit moc obyčejně, ale ani předraženě, ať si nemyslí, že se ji snažíte koupit. Vybírat byste měli také podle toho, jak jste spolu dlouho a kolik je vaší holce let. Úplně nejlepší je vyrobit něco vlastníma rukama. Tak uvidí, že jste si dal opravdu záležet a darujete jí něco od srdce.

Dárek vybírejte podle příležitosti

Není nic horšího, než dávat holce drahé dárky, i když k tomu není žádná zvláštní příležitost. Pokud spolu chodíte měsíc a už byste jí chtěl kupovat hezký řetízek, tak radši přibrzděte. Mohla by to vnímat tak, že se ji snažíte drahým dárkem koupit, nebo že moc tlačíte na pilu. Jestli chcete mermomocí něco kupovat už na prvním rande, tak vyberte pěknou růži. Všechno ostatní je opravdu navíc.

Pokud už spolu ale slavíte první výročí, nebo má vaše dívka narozeniny, můžete vymyslet větší dárek. Záleží také na tom, kolik peněz chcete a můžete do dárku investovat. Jestli jste na tom s financemi na štíru, vyberte raději nějaký zážitek a nebo vyrobte dáreček vlastnoručně.

Dárek pro holku podle koníčků

Nejlepší dárek, jaký dát holce, vymyslíte podle toho, co má ráda a co ji baví. Chodí na nějaké kroužky? To by vám mělo napovědět. Holky mají často rády zvířata, tak by ji mohla potěšit projížďka na koni nebo návštěva útulku. Ale pozor na to, ne ve všech zařízeních jsou tomu nakloněni, a tak si raději zajistěte všechno předem. Jinak by to byl velký trapas a zklamání.

Dárek pro holku

Holky také často tancují nebo dělají sport. Kupte jí něco praktického, co se jí bude na tréninku hodit a bude díky tomu na vás myslet. Hodí se třeba krásná láhev na pití, kterou bude mít jen ona. Roztomilé žabky nebo kosmetickou taštička zase využije ve sprše po tréninku.

Maličkosti za pár korun

Přemýšlíte, jaký dárek dát holce, když máte v kapse jen pár korun? Ani to není neřešitelné. Skvělý nápad je pořídit jí přívěšek na klíče nebo nový obal na telefon, díky tomu bude mít váš dárek stále na očích. Má dlouhé vlasy? Pak se porozhlédněte po pěkné sponce do vlasů nebo zajímavé čelence.

Podnikněte něco společně

Nejlepší dárek je společně strávený čas, a tak určitě nic nezkazíte tím, když svoji dívku na narozeniny pozvete do kina. Večer můžete ozvláštnit také pozváním na romantickou večeři. Podle ročního období se dají vymyslet i další aktivity – v předvánočním čase vyrazte společně na adventní trhy, na jaře se vyblbnete na pouti a v létě jeďte na výlet na koupaliště do sousedního města.

Nejlepší dárek je ten vlastnoručně vyrobený

Pokud se vám zmíněné návrhy nelíbí a stále nevíte, jaký dárek dát holce, bude nejlepším řešením, když něco vyrobíte vlastnoručně. Takový dárek nejlépe vyjadřuje vaši lásku. Samozřejmě záleží na tom, jak jste zručný, ale vymyslet se toho dá spoustu. Vyrobte například přívěsek na řetízek ze dřeva nebo odrátkujte hezký kamínek. Dalším jednoduchým ručně vyrobeným dárkem je plyšák, kterého ušijete z látky a vycpete ho vatou. Na internetu najdete spoustu videí, které vás výrobou takového dárku provedou krok za krokem.