Jaký dárek pro sedmiletou holčičku? (pxhere)
Úvod » Dárek pro 7letou holčičku – tipy na dárky pro vaši malou slečnu

Dárek pro 7letou holčičku – tipy na dárky pro vaši malou slečnu

 

Rodiče by vždy měli vědět nejlépe, co by jejich děti mohlo potěšit, po čem touží a co mají rády. Sedmiletá holčička si už také sama řekne, co by chtěla za dárek, takže se jí můžete přímo zeptat. Nečekejte ale nic převratného. Většinou to budou věci, které má jejich kamarádka nebo které viděla v televizních reklamách.

Každá holčička je malá parádnice

Do školy ji jistě nedovolíte malovat se, ale třeba o víkendu doma nebo na rodinný výlet by to šlo. Tatínci namítnou, že má ještě na takové věci času dost, ale maminky to pochopí. Stačí si nastavit pravidla, kdy a kam lze make-up použít. Pokud máte doma takovou parádnici, bude vám vděčná za dětský  make-up, lak na nehty, voňavku nebo různé přístroje na vlasy např. copánkovač.

Sedmiletá holčička nepohrdne ani pěkným náramkem, korály nebo náušnicemi. Když jí navíc pořídíte na tyto její šperky krásnou šperkovnici, bude nadšená, že se může tak podobat svojí mamince. Šperky si ale také může sama vyrobit. K dostání jsou různé kreativní sady, díky nimž si z korálků nebo provázků může vyrobit téměř cokoliv. Vyrábět může sobě, mamince, sestře nebo kamarádkám.

Parádu nadělá také s pěkným tričkem, první kabelkou, neobvyklým deštníkem nebo krásnou sadou rukavic a čepice na zimní radovánky.

Vánoční dárek

Hračky jsou hračky

Pěkná panenka s různými motivy potěší ještě také 7letou holku. Jsou také různé sběratelské edice panenek. Pokud máte kreativní holčičku, můžete pořídit klasické nebo 3D puzzle. Holčičky rády něco vyrábí. Kreativní sady třeba pro výrobu mýdel, malovaných kamínků nebo svíček najdete v každém hračkářství. Také kufřík plný pastelek, fixek a krásné omalovánky vaši holčičku zabaví. Nebo bude stačit bílé tričko a barvy či fixy na textil.

Co by ještě mohlo potěšit?

Pokud víte, že má vaše 7letá holčička ráda nějakou hudební skupinu, kupte jí lístky na vystoupení. Jestliže miluje zvířata a máte možnost, kupte jí projížďku na koních, návštěvu cirkusu nebo pěkné ZOO. Pěkné tematické povlečení s jejími oblíbenými motivy rozzáří její postel. Knihou jistě nic nepokazíte. Jistě vaši sedmiletou holčičku znáte a budete vědět, jaká kniha jí potěší. Teprve se učí pořádně číst, takže podle toho volte témata a velikost písmen. Pokud jí baví škola, pořiďte jí deník s různými úkoly, bludišti a doplňovačkami.

A jak dárek zabalit?

S balením si trochu pohrajte. 7letá holčička bude natěšená na dárky, které dostane, a když jí trošku ztížíte dostat se k nim, více si dárky užije. Kupte pěkný balicí papír a velkou mašli. Můžete se také nechat na internetu inspirovat nebo sami vymyslet nějaké originální zabalení. Když ušijete pěkný pytlíček, může po vybalení dárku dále sloužit třeba jako pytlík na školní přezůvky.