Jaký dárek pro maminku k narozeninám
Úvod » Dárek pro maminku k narozeninám – s našimi tipy neuděláte chybu!

Dárek pro maminku k narozeninám – s našimi tipy neuděláte chybu!

 

Dárek pro maminku k narozeninám vybírejte pečlivě a s láskou. Ať už je vaše maminka sportovkyně, hospodyňka nebo milovnice zdravého životního stylu, máme tipy pro každou z nich. Pokud si z dárků pro maminku k narozeninám nevyberete, podívejte se ještě na další dárky pro mámu.

Dárek pro maminku sportovkyni

Je vaše maminka aktivní sportovkyně a nedá dopustit na pravidelné cvičení nebo výlety na kole? Pak jí určitě darujte sportovní vybavení nebo předplatné do jejího oblíbeného fitness centra. Pokud se věnuje cvičení doma, pořiďte jí stylovou jógamatku.

Ať už vaše maminka provozuje jakýkoliv sport, budou se jí hodit sportovní hodinky. Díky nim bude mít přehled o svých výkonech, změří si tep a nebo spočítá spálené kalorie.

Pro maminku hospodyni se hodí pomocníci do domácnosti

Baví vaši maminku vařit a ráda se stará o domácnost? V tom případě jí darujte pomocníka, který jí starost o domácnost usnadní. Pro milovnice vaření se nabízí kuchyňský robot, nebo multifunkční hrnec. Ráda si vaše maminka s jídlem vyhraje a neustále zkouší nové věci? Tak jí kupte tvořítka nebo formičky na domácí čokoládové pralinky, případně speciální nože, se kterými vykouzlí ze zeleniny kytičky a další zajímavé tvary.

Chcete mamince se starostí o domácnost spíše pomoci? Pak vsaďte na robotický vysavač. Spotřebiče, který se postará o úklid, aniž by se člověk musel namáhat, je oblíbeným dárkem u všech generací.

Robotický vysavač je skvělý dárek pro maminku k narozeninám

Dárek pro maminku se zájmem o zdravý životní styl

Taky patří vaše maminka mezi ty, které napomínají svoje partnery a potomky, ať jí zdravě a dělají něco pro svoje zdraví? Pak by se jí mohl líbit nový smoothie maker, sušička ovoce nebo jogurtovač. Pro maminku se zájmem o zdravý životní styl se hodí také kuchařka se zdravými recepty, bylinkové čaje nebo doplňky stravy.

Každá žena je parádnice

Trendy kabelka, šátek v oblíbené barvě nebo šperk – to jsou dárky, s kterými u žen nešlápnete vedle a to platí i pro maminky. Nový náhrdelník, náramek nebo náušnice jsou moc pěkný dárek pro maminku k narozeninám, pokud slaví kulaté výročí. Zavděčit se můžete také novými hodinkami, to jsou totiž dárky, které si člověk málokdy dopřeje za své vlastní peníze.

Vyrazte za nákupy nebo relaxem

Kupujete svojí mamince k narozeninám pravidelně její oblíbený parfém, protože víte, že to je sázka na jistotu? Možná by ho po letech chtěla vyměnit, a tak zkuste tento obligátní dárek trochu ozvláštnit. Udělejte si na maminku čas a vezměte ji do parfumerie osobně. Společně vyberete jistě překrásný parfém a vaše maminka bude mít radost, že jste si na ni udělali čas.

Společně si můžete vyrazit také do divadla a zakončit večer ve vinárně, nebo si na maminku vyhraďte celý víkend a vydejte se na wellness víkend. Uvidíte, že takový osobní dárek pro maminku k narozeninám určitě zaboduje.