Úvod » Jaký dárek komu vybrat? Co dát kamarádce k narozeninám nebo muži k Valentýnu

Jaký dárek komu vybrat? Co dát kamarádce k narozeninám nebo muži k Valentýnu

 

Umíte odhadnout přání svých blízkých, nebo míváte problém najít pro ně ten správný dárek? Některé dárky se vymýšlejí a nakupují samy, například když víme, co dotyčný potřebuje nebo o čem sní. Jenže pak je tu spousta dárků, nad kterými si lámeme hlavu několik týdnů, ale ten správný nápad ne a ne přijít.

Ať tak či tak, určitě se Vám budou hodit naše tipy na dárky pro všechny Vaše blízké a všechny příležitosti.

Dárky pro muže

Pravý muž potřebuje ten pravý dárek a nezáleží na tom, jestli se jedná o dárek pro tátu, o dárek pro bratra či dárek pro manžela. Výběr dárků pro muže je někdy pořádným oříškem, s našimi tipy už se ale trápit nikdy nebudete.

Dárky pro muže, které jim udělají opravdovou radost

Dárky pro ženy

Lámete si hlavu, čím potěšit ženu svého srdce? Hledáte dárek pro maminku, kamarádku nebo babičku? Mezi našimi tipy naleznete neotřelé, ale i tradiční dárky pro něžné pohlaví.

Dárek pro babičku

Zapomeňte na další teplé papuče nebo flanelovou noční košili a inspirujte se našimi tipy a překvapte ji pod vánočním stromečkem nebo k narozeninám netradičním dárkem. Prarodiče leckdy ocení i mnohem větší „odvaz“, než byste čekali!

Dárek pro dědu

Nejlepší dárek pro dědečka? Pojďme se na ně podívat… Každý dědeček jistě ocení nějakou tu dobrůtku, a ačkoliv starší lidé nejsou obvykle přívrženci techniky, budete se divit, jak rychle si oblíbí nový telefon pro seniory.

Dárek pro mámu

Rádi byste se krásným dárkem odvděčili mamince za její láskyplnou výchovu, za to, že byla vždy Vaší oporou nebo jí prostě jen chcete udělat radost malou pozorností? Pak se nechte inspirovat našimi tipy na dárky, které jistě potěší každou maminku.

20 originálních tipů na dárky pro maminky a babičky

Dárek pro tátu

Blíží se datum narozenin Vašeho táty, ale nenapadá Vás žádný vhodný dárek? Pak se podívejte do naší inspirativní nabídky dárků pro všechny tatínky.

Dárek pro kamaráda

Máte hodně kamarádů? Kde ale brát inspiraci pro stále nové dárky k narozeninám nebo Vánocům? S tímto problémem Vám rádi pomůžeme.

Dárek pro nejlepší kamarádku

Překvapte svou kamarádku něčím výjimečným a dejte jí tak najevo, co pro Vás znamená.

Dárek pro přítelkyni

Víme, že pro některé muže bývá výběr dárku pro jejich partnerku či přítelkyni problém, proto jsme se rozhodli, ulehčit jim práci a dali jsme dohromady několik tipů, ze kterých si určitě každý vybere.

Dárek pro manželku

Došli Vám nápady, čím obdarovat Vaší drahou polovičku. Chcete si dát při výběru dárku opravdu záležet? Dárek pro manželku je skvělý způsob, jak jí ukázat, že Vám na ní záleží, proto si pečlivě pročtěte všechny naše tipy.

Dárek pro novorozeně

Nevíte, co přinést do porodnice pro novopečenou maminku a její miminko? Máme pro vás krásné a originální dárky a potřeby pro miminka, které jistě potěší všechny novopečené rodiče.

9 nejpopulárnějších dárků k narození miminka

Už máte koupené dárky k Vánocům pro všechny Vaše blízké?

Poradíme Vám, jak zabalit Váš dárek