Dárek pro seniory
Úvod » Dárek pro tátu – jaký dárek dát tátovi? Originální tipy a nápady

Dárek pro tátu – jaký dárek dát tátovi? Originální tipy a nápady

 

Vymyslet dárek pro muže bývá obecně složitější, tátové jsou pak ale zcela svéráznou skupinou, pro které se dárek vybírá jen těžko. Pokud i Vy patříte k těm, kteří se rok co rok trápí s tím, jaký dárek vymyslet pro tátu k narozeninám, Vánocům, k příležitosti Dne otců nebo jen jako poděkování za to, že Vám byl a stále je oporou a vzorem, pak jste tu správně. Přinášíme Vám originální nápady na dárky pro Vaše tatínky.

Jak vybírat dárky pro muže se dozvíte zde

Milovníci dobrého vína

Překvapte svého otce zorganizováním narozeninové oslavy, na které se samozřejmě bude pít prvotřídní víno a ohromte ho například poukazem na sommelierský kurz, který je určen pro všechny milovníky dobrého vína. Více informací o tom, co se může na kurzu naučit, se dozvíte například zde.

Sportovní fanoušek

Je Váš tatínek sportovní nadšenec? Pak máte z poloviny vyhráno… Podpořte jeho zájmy pořízením nové sportovní výbavy. Může to být lepší badmintonová raketa, nová helma na kolo nebo modernější sportovní oblečení. Nebo co takhle lístky na zajímavé sportovní utkaní? K aktivnímu i pasivnímu sportování také neodmyslitelně patří pivo, co takhle sada speciálních piv z českých minipivovarů?

Když si chcete dárky prohlédnout: Tipy na dárky pro tatínka ve velké galerii

Kutilové a vášniví zahrádkáři

Pokud je Váš tatínek hobby kutil, který většinu času tráví v dílně, garáži nebo na zahradě, kde vylepšuje, předělává a vymýšlí nové vychytávky, určitě by ocenil novou sadu nářadí, nebo gola sadu klíčů, která mu usnadní práci ve stísněném prostoru.

Další tipy na dárky pro kutily naleznete zde

IN tátové

I tátové mohou sledovat módní trendy, pokud k tomu mají alespoň špetku smyslu pro humor, mohli byste u nich zabodovat s výraznými barevnými ponožkami, které jsou nyní v kurzu, a neměly by chybět ve výbavě stylových mužů. Stylově bude vypadat i kožené pouzdro na telefon, které navozuje dojem luxusu, nebo třeba dřevěné hodinky, nabízející neotřelý design a svérázný styl pro odvážné.

Jedlé dárky

Jedlé dárky jsou vždy dobrý nápad, dobré jídlo má přece rád každý. Muži preferují především slané chutě a obecně dobroty, které se hodí k pivu a vínu. Naložit hermelín nebo vykouzlit luxusní utopence nezabere tolik času a zvládne to i úplný kuchařský začátečník. Nezapomeňte pouze na včasnou přípravu. Aby byl hermelín pěkně uleželý a tatínek ho mohl hned konzumovat, ujistěte se, že ho nakládáte v dostatečném předstihu.

Více tipů na jedlé dárky najdete zde.

Chcete vyrobit něco skutečně osobitého, inspirujte se mezi našimi vlastnoručně vyráběnými dárky

Praktický, vtipný i erotický. Tipy na dárky pro muže ve velké galerii