Notebook (maxpixel.net)
Úvod » Jak zabalit dárek – tipy na originální balení dárků a návody na balení neobvyklých tvarů

Jak zabalit dárek – tipy na originální balení dárků a návody na balení neobvyklých tvarů

 

Tak jako šaty dělají člověka, i obal působí na naše vnímání dárku. Praktický předmět získá potřebný lesk, a levná drobnost v nápaditém balení naopak ve výsledku působí luxusně. Pokud nechcete, aby obdarovaný spatřil, co je obsahem dárku ještě dřív než by měl, pak dejte sbohem i dárkovým taštičkám, ať už jsou sebekrásnější. Níže Vám poradíme, jak zabalit dárky tak, aby obdarovaným bylo líto je rozbalovat.

Trendy v balení dárků

Málo kdo to ví, ale balení dárků je na tom podobně jako móda. Také podléhá trendům a rok od roku se mění. Velmi populární jsou letos naprosto neutrální barvy balicích papírů. O skvělý dojem se pak postarají jen stuhy, mašle a různé ozdoby. Z těch vánočních to mohou být větvičky jehličnanů, jmelí, šišky, cesmína nebo vánoční koule. Velké oblibě se také těší černý balicí papír s barevnými doplňky, případně černo bílá kombinace. 

Tipy, jak dárek zabalit co nejlépe

• Používejte pouze kvalitní balící papír – nesmí být příliš tenký, aby se netrhal, ani příliš tlustý, aby šel pohodlně přehnout

• Používejte ostré nůžky

• Balící papír slepujte v ideálním případě oboustrannou lepící páskou, která zajistí, že lepení není vidět

• Vyrobte si svoje vlastní dekorace! Tím se Váš dárek stane velmi originálním!

Jak zabalit láhev

Láhev kvalitního vína nebo jiného alkoholu bývá stálicí mezi dárky pro muže. Nejsnadnější způsob jak ji zabalit, je využití dárkové tašky, proč ale letos nezkusit trochu improvizovat a zabalit ji krásně, a přitom nepříliš náročně.

Další tipy na originální zabalení láhve

Jak zabalit neforemné dárky a neobvyklé tvary

Pod stromečkem většinou v žádné rodině nechybí pár měkkých dárků, plyšáci pro děti nebo dokonce míč. Ten udělá velkou radost dětem, menší už tomu, kdo ho musí zabalit. Jak to udělat, aby to nevypadalo jako nevzhledná zmačkaná koule? Nebo abyste ho nemuseli dát do krabice nebo obří dárkové tašky? Podívejte se na způsob, který zvládne každý za pár minut!

Další tipy na balení neobvyklých dárků

_________________________________________________________________________________

Vánoce jsou za dveřmi, už máte koupeny všechny dárky?

Narodilo se ve Vašem okolí miminko? Pak mu nezapomeňte pořídit originální dárek