Úvod » Dárek pro kamarádku – jaký dárek dát nejlepší kamarádce? Originální tipy a nápady

Dárek pro kamarádku – jaký dárek dát nejlepší kamarádce? Originální tipy a nápady

 

Člověk nebyl stvořen k tomu, aby byl sám, nejlépe se zpravidla cítíme ve skupince přátel. Opravdové přátelství je pak dar, který nepadá z nebe, proto bychom si ho měli vážit a dobře o něj pečovat. Pochopitelně potřebujeme i rodinu, partnera a tak dále, ale s kým bychom drbaly nad sklenkou vína, komu bychom se se vším svěřovaly nebo chodily vyplakat na rameno?

Kamarádka je tu pro nás v dobrém i zlém, je to naše spřízněná duše, která nám rozumí ze všech lidí na světě nejvíc, proto byste měla své nejlepší kamarádce dělat radost nejen o Vánocích, svátku nebo narozeninách. Dejte jí dárek jen tak, aby věděla, že si ceníte toho, že ji máte, a že Vám na ní záleží. Níže Vám přinášíme několik originálních tipů na dárky pro kamarádku.

Fotokoláž

Jistě máte s Vaší kamarádkou spoustu společných zážitků zvěčněných na fotografiích. Aby si tyto momenty mohla každý den připomínat, můžete jí z těchto fotek vytvořit koláž nebo plakát, který pak necháte zarámovat. Minimální úsilí a maximální výsledek. Jistě se pro obraz najde pěkné místo u kamarádky v pokoji.

Tetování

Víte, že po něm kamarádka už dlouho touží, ale sama se nedokáže odhodlat, jít do tetovacího salónu? Zařiďte to pro ní jako překvapení. A pokud přemýšlíte, jak upevnit Váš vztah, můžete zkusit vybrat nějaký symbol vzájemnosti, který si necháte vytetovat obě dvě. Vaše přátelství budete mít nejen v mysli, ale i kdykoliv na očích. Pokud Vám tento nápad zní až moc šíleně, můžete pořídit jen krátkodobou variantu tetování henou.

Jaké kérky jsou letos hitem?

Polaroidový foťák

Patří Vaše kamarádka mezi nadšence, kteří fotí všechno a všechny? Kdy si ale naposledy nechala fotografie vyvolat? V moderní přetechnizované době máme všechny fotky uložené v počítačích nebo telefonech, a úplně zapomínáme na jejich vytištění a vkládání alb. S polaroidovým foťákem to bude úplná hračka a pořizování fotek dostane úplně nový, zábavnější rozměr.

Kniha

Dárkem na celý život může být kniha. Vybírejte podle toho, co má Vaše kamarádka ráda, napište do ní věnování a nezapomeňte ji krásně zabalit. A aby se jí knížka během čtení a přenášení v kabelce neponičila, můžete jí k ní pořídit i slušivý kabátek v podobě obalu, které jsou k dostání v široké škále barev a vzorů, ze které si určitě vyberete.

Cestovní hrnek

Pokud si Vaše kamarádka nedokáže představit den bez pořádné kávy nebo čaje, které si často dopřává i ve své oblíbené kavárně,  bude se jí hodit ekologický hrnek, které nahradí běžné jednorázové kelímky. Svůj oblíbený nápoj si tak vychutná bez pachuti plastového víčka a hlavně s dobrým pocitem, že je šetrná k životnímu prostředí. Vybírat můžete z velkého množství velikostí, materiálů, vzorů a barevných provedení.

Další tipy na dárky pro nejlepší kamarádku

Vyzkoušejte naše tipy na jedlé dárky

Zpět na dárky pro ženy


 

Fotogalerie