Úvod » Dárek z lásky – tipy na romantické a zamilované dárky – tipy pro muže i pro ženy

Dárek z lásky – tipy na romantické a zamilované dárky – tipy pro muže i pro ženy

 

Nejen první máj či Valentýn, je lásky čas. Lásku bychom měli svým drahým polovičkám projevovat celoročně, nejen v tyto dva dny, kdy se to od nás nejvíce očekává. I maličkostí můžete vykouzlit úsměv na tváři milované osobě, a to je přeci nádherné. Tak s námi pojďte načerpat inspiraci.

Osobitým dárkům se nic nevyrovná

Pokud byste se při shánění toho správného dárku z lásky chtěli vyhnout pořizování kýčovitého dárku z obchodu, a rádi byste Vaší milované osobě darovali skutečně osobitý dárek, vytvořený přímo na míru, pak pro Vás máme několik tipů na ručně vyrobené dárky z lásky, pro jejichž výrobu nemusíte být Picasso ani Rembrandt, a úspěch je přitom zaručen. Který z nich bude ten Váš?

X důvodů, proč tě miluji…

Nikdy není od věci si lásku připomenout, proto vsaďte na milý, pozorný a romantický dárek, který je navíc velmi jednoduchý na přípravu. Rozstříhejte papír na proužky, a ty popište originálními důvody, proč svého partnera nebo partnerku milujete. Pak je vložte do ozdobené sklenice a krásný dárek z lásky je na světě.

Deník plný vzpomínek

S výrobou tohoto dárku sice  strávíte více času, můžeme Vám ale garantovat, že výsledek bude stát za to. Formou deníkových zápisků můžete vytvořit deník, do kterého vlepíte společné fotografie nebo drobné upomínky, napři. jízdenky, lístky do divadla či vstupenky z míst, která jste navštívili. Můžete koupit už hotové album vhodného formátu nebo použít listy tvrdšího papíru, které nakonec pomocí děrovačky a provázku nebo mašle svážete k dohromady a ozdobíte dle libosti.

Výlet snů

Společně strávený čas je to nejcennější, co svým blízkým můžeme darovat, nadělte si proto společně strávené chvíle, a vraťte se například na místo prvního setkání nebo naopak někam, kde jste s partnerem ještě nebyli. Zapátrejte ve vzpomínkách, jestli někdy zmínil či zmínila místo, kam by se chtěli podívat, posaďte je do auta a odvezte právě tam. Nezáleží na tom, jestli to bude na druhém konci republiky nebo jen za humny. Hlavní je, že budete spolu.

Řekněte to vzkazem

Často je to úplná maličkost, která potěší ze všeho nejvíc. Co kdybyste nákupní seznam na lednici vyměnili za vzkaz s přáním krásného dne, nebo „jen“ vystřihněte z papíru srdíčko a nechte ho v knize, kterou Váš partner právě čte. To bude mluvit samo za sebe.

Nezapomeňte poslat přání k Valentýnu

Poukázky šité na míru

Pokud víte, že na materiální dárky Vašeho partnera moc neužije, a že by ho mnohem více potěšila domácí masáž, společné shlédnutí filmu nebo kdyby týden nemusel uklízet, vytvořte nebo stáhněte a vytiskněte kupóny, do kterých můžete vepsat cokoliv Vás napadne.

Jedlý dárek z lásky

Dokažte Vašemu miláčkovi, že láska chutná sladce a připravte mu jeden z hříšně dobrých dezertů. Ne nadarmo se přeci říká, že láska prochází žaludkem.

Podívejte se na další skvělé tipy na jedlé dárky

Nevybrali jste si z dárků pro zamilované? Prohlédněte si naše tipy na dárky k výročí

Svatý Valentýn se blíží, máte už dárek pro svého miláčka?