Dárek
Úvod » Dárek pro manželku – jaký dárek dát manželce? Originální tipy a nápady

Dárek pro manželku – jaký dárek dát manželce? Originální tipy a nápady

 

Pokud na světě existuje osoba, která si zaslouží dárek bez ohledu na příležitost, je to Vaše manželka. Pro mnohé pány ale výběr vhodného dárku bývá často problém, který končívá katastrofou. Muži na to prostě nemají buňky. Dárek je přitom skvělý způsob, jak ženě svého života dát najevo, že Vám na ní záleží, že na ni myslíte nebo že Vás život s ní stále baví a cítíte k ní stejnou lásku, jako tenkrát při obřadu na radnici nebo v kostele.

Focení s profesionálem

Nemáte rád focení? Zkuste jednou udělat výjimku, udělat první krok a darovat poukaz na společné focení s profesionálním fotografem. Odměnou Vám pak bude nejen úsměv Vaší manželky, ale i mnoho krásných fotografií.

Zážitkový dárek

Pořiďte manželce originální dárek, díky kterému si bude moci odpočinout od svých každodenních starostí a užije si chvíli času jen sama pro sebe. Takovým dárkem může být například poukaz na masáž. Jakou masážní proceduru zvolíte, je jen na Vás a preferencích Vaší paní. Bude to masáž horkou čokoládou, relaxační masáž zad, indická masáž hlavy nebo klasická thajská masáž? Během toho, co bude Vaše drahá polovička relaxovat, můžete ještě zajistit profesionální úklid domácnosti, aby se mohla vrátit do perfektně uklizeného domova.

Další tipy na zážitkové dárky najdete zde

Noční košilka

Elegantní, sexy a přitom pohodlná noční košilka není výmysl. Je to skvělý tip na dárek pro každou ženu a potažmo i muže.

Osobní dárek

Jakákoliv symbolika cení, pokud tedy vytvoříte fotoalbum mapující váš uplynulý rok, či globus s vyznačenými místy, které jste společně navštívili, rozhodně neuděláte chybu a možná Vaši manželku dokonce dojmete k slzám.

DIY – další vlastnoručně vyráběné dárky

Vstupenky do divadla nebo na koncert

Nejen že si užijete trochu kultury, ale zároveň strávíte společné chvíle, a co může být větší důkaz lásky, než to, že s ženou chcete být.

Dárky pro ženu ve velké galerii

Namíchejte jí müsli

Vaše manželka jistě ocení, že jste investoval trochu svého času a vyrobil jí něco sám doma. Doma vyrobené müsli nebo granola jsou jednoznačně zdravější než ty, které najdete v obchodech, a že snídaně je základem každého dne je také dobře známo. Dopřejte své manželce zdravé mlsání s naším receptem na domácí granolu.

Müsli není to pravé? Podívejte se na naše další tipy na jedlé dárky

Jakou knihu vybrat ženě? Inspiraci hledejte zde

Další inspirace na dárky pro ženy