Vybrat dárek pro teenagera nemusí být nic lehkého (zdroj: maxpixel.net)
Úvod » Dárek pro třináctiletého kluka – tipy na dárky, které nezklamou

Dárek pro třináctiletého kluka – tipy na dárky, které nezklamou

 

Vybírat dárek pro 13letého kluka může být pěkně ošemetné. Přece jen se jedná o teenagera a je pravděpodobné, že s ním už cloumá puberta. Zavděčit se dětem v tomto věku není vůbec jednoduché. Jaký dárek se hodí pro 13letého kluka? Podívejte se na několik tipů, ať už vybíráte dárek k Vánocům, narozeninám nebo za vysvědčení.

Vánoční dárek (maxpixel.net)

Zjistěte, co ho opravdu baví – napovědět mohou kroužky

Mluví neustále o fotbale, jeho dětský pokoj je polepený plakáty hráčů a sám tento sport hraje? Pak se určitě porozhlédněte tímto směrem. Míč a dres oblíbeného hráče už nejspíš mít bude, ale pořád můžete zkusit něco jiného.

Co třeba lístky na dlouho očekávaný zápas? Podepsané kartičky nebo jiné dárkové předměty s věnováním přímo pro něj? Pokud fandí týmu, který sídlí nedaleko, tak se zkuste inspirovat přímo ve fanshopu. Velmi pravděpodobně budou provozovat také e-shop. Najdete tam nepřeberné množství předmětů a oblečení v klubových barvách a motivech.

Teenageři a muzika? To šlo odjakživa k sobě

Jestli někdo denně poslouchá muziku, má přehled o tom, kdo je právě na vrcholu hitparád a ví, který interpret příští rok vydá nové album, tak jsou to právě teenageři. Ideální dárek pro 13letého kluka je spojený s muzikou. Zjistěte, co právě poslouchá a máte skoro vyhráno. Pak už stačí jen sehnat lístky na koncert interpreta, mikinu s názvem dané kapely nebo podepsanou fotku.

Mladí jsou neustále online

Dnešní mladá generace je neustále online. Všichni perfektně ovládají chytrý telefon nebo tablet. Pomocí těchto zařízení komunikují se svými přáteli, studují nebo hrají hry. Zdá se vám nejnovější model mobilu jako dárek pro 13letého kluka příliš nákladný? Často potěší i doplňky k tomu stávajícímu. Zkuste bezdrátová sluchátka nebo speciální kryty.

S online světem je spojená celá řada nových fenoménů. Že jste ještě nikdy neslyšeli o youtuberech? To vám dnešní puberťáci neuvěří. Skvělým dárkem můžou být lístky na Utubering nebo jiné setkání s internetovými idoly.

Notebook

Počítače poslouží k zábavě i ke studiu

Ať se nám to líbí, nebo ne, virtuální realita neoddělitelně patří k životu dnešních dětí. I když řadu věcí lze vyřídit na mobilu, počítače se hodí pro zábavu i plnění školních povinností.

Hraje váš puberťák často počítačové hry? Pak ho určitě potěší nový kousek. Zjistěte jaké ho nejvíc baví, her totiž existuje celá řada. To, že se dokáže zažrat do strategické hry, ještě neznamená, že bude stejně nadšený i z těch sportovních. Pro hráče existuje také speciální vybavení – vybrat můžete herní myš, klávesnici nebo židli.

Děti jsou neustále v pohybu

Přestože starší generace může mít pocit, že dnešní mladí jenom sedí u počítače, nenechte se mýlit. I dnešní teenageři jsou často v pohybu. Možná je nenadchnete horským kolem, ale co taková elektrická koloběžka nebo jednokolka? V létě může být vhodným dárkem pro 13letého kluka skateboard, longboard nebo paddleboard. Naopak v zimě přijdou vhod lyže, snowboard nebo nějaké vybavení na zimní sporty.