Úvod » Dárek pro mámu – jaký dárek dát mamince? Originální tipy a nápady

Dárek pro mámu – jaký dárek dát mamince? Originální tipy a nápady

 

Blíží se Vánoce, den oslavy narozenin Vaší maminky, nebo jen chcete mamince udělat radost nějakým dárkem, za všechnu tu lásku a péči, co Vám celý život přináší? Nevíte si rady s tím, čím ji potěšit? Níže Vám přinášíme pár tipů, kterými se můžete inspirovat. S jistotou ale víme, že každý Váš dárek, který bude věnován od srdce, ji potěší a vykouzlí jí úsměv na tváři.

Masáž

Všichni dobře víme, že si s námi maminky užily svoje. Za jejich každodenní péči a starostlivost si zaslouží relaxaci, odpočinek a čas jen samy pro sebe.  Možná právě teď nastala ta správná chvíle, aby se někdo postaral o ně. Poslat je můžete například na masáž, kde se zkušený profesionál postará o to, aby se cítily hýčkány a rozmazlovány, a po které se budou cítit jako znovuzrozené a na chvilku zapomenou na starosti běžného dne. Mezitím, co budou na masáži, se můžete ještě postarat o úklid celé domácnosti. Tím jim zaručeně vyrazíte dech.

Více o zážitkových dárcích zde

Gurmánská večeře

Dobré jídlo, si rád vychutná každý, zvlášť když ho nemusí vařit. Zařiďte proto pro maminku degustaci v nějaké skvělé restauraci, kde ochutná výborné jídlo a užije si kvalitní servis. A pokud víte, co má Vaše maminka nejradši, můžete jí vybrat gurmánský zážitek přímo na míru jejím chuťovým buňkám

Výbava na zahradu

Pokud je Vaše maminka nadšená zahradnice, můžete jí pořídit nové zahradní nářadí, které je k dostání i ve vyloženě dámských barvách. Může tak být trefným, vtipným a zároveň praktickým dárkem. A protože zahrada není jen práce, ale i relax, možná by se jí mohlo hodit lehátko nebo zahradní houpačka, kde by mohla odpočívat třeba s nějakou pěknou knížkou.

Vánoční dárek pro kamarádku i maminku: 30 nejlepších kosmetických sad

Předplatné časopisu

Podle maminčiných konkrétních zájmů můžete vybrat některý z módních, gastronomických, hobby nebo dokonce odborných časopisů. Maminka si na Vás tak vzpomene minimálně pokaždé, když si bude vyzvedávat svůj časopis ze schránky.

Šperk

Pokud se přejete obdarovat maminku něčím hodnotnějším a trvalejším, než je například květina nebo bonboniéra, sáhněte po šperku, který ji vydrží navěky. Vybírat můžete z obrovské škály variant od minimalistických, přes třpytivější nebo zdobené větším barevným drahokamem. Zvolit můžete i personalizovaný šperk, který bude vytvořen jen a pouze pro Vaši maminku. Může se jednat o vyryté iniciály nebo jiný gravír dle Vašeho přání. Díky takovému šperku věnujete své mamince nejen blyštivou ozdobu, ale i originální dar s hlubším významem.

Nic vás neinspirovalo? Podívejte se na další tipy dárků pro maminky

Kosmetika jako dárek? Vybírejte podle našich doporučení

Hledáte dárek na poslední chvíli?

Zpět na dárky pro ženy

 


 

Fotogalerie