Dárek pro dvouletého kluka
Úvod » Tipy na dárky podle příležitosti – nejlepší dárky k Vánocům, výročí i narozeninám

Tipy na dárky podle příležitosti – nejlepší dárky k Vánocům, výročí i narozeninám

 

Každá příležitost k předání dárků má svá specifika. Nejedná se sice o žádnou vědu, ale není možné dávat jeden a ten samý dárek ke každé příležitosti a očekávat nadšení obdarované osoby. Ruku na srdce… sebelépe zabalenou bonboniérou jako univerzálním dárkem či pozorností už nikoho neoslníte! Níže se Vám pokusíme poradit, jaké dárky věnovat při jaké příležitosti, a bude nám potěšením, když se budeme moct podílet na tom, že budou budoucí obdarovaní s dárkem spokojeni.

Vánoce

Vánoce jsou nejkrásnější svátky roku, které bychom měli trávit se svými nejbližšími, a které nám dávají možnost obdarovat ty, které milujeme nejvíc. Pokud se letos chcete vyhnout přeplněným nákupním centrům a obchodním domům, můžete například zkusit Vaše blízké obdarovat vlastnoručně a s láskou vyrobenými jedlými dárky.

Další tipy na vánoční dárky

Narozeniny

Oslava dne našeho narození patří už od pradávna k pozoruhodným a osobitým tradicím. Najít ten správný dárek k narozeninám pro naše blízké je někdy pořádný oříšek, a proto jsme se Vám pokusili tento nelehký úkol usnadnit.

Tipy na dárky k narozeninám

Svatební dar

Jste pozváni na svatbu rodinných příbuzných nebo přátel? Pak je Vaší milou povinností přinést novomanželům něco pěkného a originálního. Na sady příborů nebo nové pánve skutečně rychle zapomeňte a podívejte se na naše tipy na netradiční svatební dary.

Tipy na svatební dary

Narození dítěte

Narození dítěte patří mezi ty nejkrásnější momenty v životě. Pokud se ve Vašem okolí nedávno narodilo miminko, je vhodné přinést při první návštěvě u novopečených rodičů malou pozornost. Na trhu seženete nepřeberné množství hraček a kojeneckého oblečení, pokud byste však chtěli miminku a jeho mamince vybrat neotřelý dárek, na který se bude dlouho vzpomínat, pak se nechte inspirovat našimi tipy.

Tipy na dárky k narození miminka

Výročí

Výročí, ať už to první, nebo desáté, je vždy třeba oslavit. Jakým dárkem ale partnera či partnerku obdarovat? Pokusíme se Vám poradit.

Tipy na dárky k výročí

Svatý Valentýn

Valentýnské dárky jsou romantickou připomínkou toho, že když nám na někom záleží, má smysl dávat mu naši lásku najevo. Proto nezapomeňte potěšit Vašeho muže či ženu romantickým dárkem.

Tipy na dárky k Valentýnu

Z lásky

Dárky z lásky patří k těm nejmilejším, které dostáváme a darujeme. Vhodně zvoleným dárkem můžete Vaši drahé polovičce dát najevo, jak moc ji milujete, proto vybírejte pečlivě.

Tipy na dárky z lásky

Za vysvědčení

Úsilí a snaha našich malých i větších školáků by neměla být opomíjena, udělejte jim tedy radost nějakou malou pozorností, která je jistě velmi potěší.

Tipy na dárky za vysvědčení

Nenašli jste dárek, který jste hledali? Zkuste ho vybrat podle toho, pro koho je určen.

____________________________________________________________________________

Dárky pro ženy

Dárky pro muže