Úvod » Dárek pro babičku, dědečka nebo k Valentýnu – Jak vyrobit kalendář z fotek či vlastních obrázků

Dárek pro babičku, dědečka nebo k Valentýnu – Jak vyrobit kalendář z fotek či vlastních obrázků

 

Přemýšlíte o originálním dárku pro babičku a dědu, který jim udělá radost? A co kdyby jim dělal radost dlouho, třeba alespoň jeden rok…? Pro své prarodiče můžete připravit překvapení v podobě kalendáře z vlastních fotek, kterých máme jistě všichni plné paměťové karty. Byla by škoda je nevyužít a nevytvořit z nich originální ozdobu stolu či zdi. Je jen na Vás, jaké fotky vyberete. Mohou to být snímky mapující Vaše společné zážitky, nebo můžete vyrobit průřez z Vaší loňské dovolené, aby měli prarodiče představu, jak jste se měli.

Jak na to?

Pro výrobu skvělého osobního dárku, kterým kalendář z fotek bezesporu je, ani nemusíte hned kontaktovat profesionály. Vlastní kalendář si totiž můžete snadno vytvořit z pohodlí Vašeho domova. Potřebovat k tomu budete jen počítač a přístup do internetového prohlížeče. Dokonce nemusíte ani platit za drahé aplikace, jsou totiž i takové, které vám pomohou vytvořit kalendář zcela zdarma. Neexistuje jednodušší a efektivnější způsob vytvoření vlastního kalendáře té nejvyšší kvality, tak už na nic nečekejte, a pusťte se do tvorby! 

Kalendář plný lásky

Kalendář z vlastních fotek potěší nejen prarodiče. Pokud chcete své drahé polovičce darovat k Valentýnu něco skutečně originálního a osobitého, využijte také této možnosti. S vlastnoručně sestaveným kalendářem dáváte radost, která trvá po celý rok. A až budete mít kalendář vytištěný, můžete do něj vepsat i společné zážitky s Vaším partnerem. To nejcennější, co můžete darovat, je přeci společně strávený čas. Na každý měsíc vymyslete nějakou aktivitu, na kterou se může obdarovaný těšit. Může to být zmrzlina v červnu, srpnový večer v letním kině, zářijový piknik v parku nebo procházka po vánočních trzích v prosinci a svařené víno. Až si dárek rozbalí, tak bude dojatý!

Další inspirace na vlastnoručně vyráběné dárky

Dárky z lásky, inspiraci čerpejte zde

Poradíme Vám, jakou květinu vybrat jako dárek