Úvod » Dárky narychlo – co se dá vyrobit doma za hodinu nebo za dvě a potěší muže nebo ženy

Dárky narychlo – co se dá vyrobit doma za hodinu nebo za dvě a potěší muže nebo ženy

 

Chcete potěšit své kamarády, rodinu nebo známé neobvyklým dárkem? Zapomněli jste na něčí narozeniny a nemáte moc času pobíhat po obchodech a vybírat dárky? Vyrobte dárek sami! Všichni víme, že ručně vyráběné dárky jsou ty opravdu od srdce. Obdarovaného mnohdy potěší víc než kupované dary za tisíce korun. Možností, jak potěšit své blízké vlastním výtvorem, je mnoho. Nemusíte být žádnými umělci, abyste něco zvládli vytvořit. Radost udělají i úplně jednoduché dárky.

Dárek plný vzpomínek

Za fotoknihy a další fotodárky nemusíte platit stovky korun. Můžete si je totiž vyrobit úplně sami. Postačí vám k tomu prázdná knížka, blok nebo jakýkoliv sešit. Do něj poté můžete vlepit nejen společné fotografie, ale také vstupenky, letenky a další vzpomínky na krásně strávené chvíle. Nezapomeňte každou vzpomínku opatřit popiskem nebo vtipným komentářem. Za pár let se při společném prohlížení této ručně vyrobené knihy vzpomínek dobře pobavíte.

I kosmetika může patřit mezi ručně vyrobené dárky

Stačí si na ni troufnout. Vyrobit můžete mýdlo, suchý šampon, sůl do koupele, ale i vlastní rtěnku nebo tuhý parfém. Na internetu najdete tisíce příspěvků s podrobnými návody. Stačí si jen podle náročnosti vybrat takový produkt, na který si troufnete. Ručně vyráběné kosmetické dárky poté udělají radost každému obdarovanému.

Darujte svým blízkým čas

Tím nejcennějším, co můžete darovat, však stále zůstává čas. Takový, který můžete strávit společně, nebo jej obdarovaný může vyhradit pouze pro sebe. Darujte mamince poukaz na společně strávené odpoledne, tatínkovi dvě hodiny ničím nerušeného čtení, manželovi večer strávený s kamarády. Pokud umíte masírovat, stříhat vlasy, pečovat o pleť, darujte jim poukaz na tyto služby. Můžete to udělat třeba formou kalendáře, kdy si každý měsíc bude moci obdarovaný vybrat jednu službu. Buďte kreativní, fantazii se tady meze opravdu nekladou. Takové dárky vás nic nestojí, mohou však udělat velkou radost. Zvláště pokud se během roku tak často nevidíte.

Jedlé dárky

Jedlý dárek a navíc doma vlastnoručně vyrobený, to je pro mlsouny nade vše. Mrkněte na tipy, jak jednoduše vyrobit dárek, který potěší nejen Vaše blízké, ale i jejich žaludky.  Rozmazlujte své nejbližší a obdarujte je vlastnoručně připravenými a krásně zabalenými dobrotami, které si opravdu vychutnají. Slané, sladké, kombinace obojího, nechte se inspirovat našimi tipy. 

Recepty na jedlé domácí dárky

 

Další tipy na dárky pro nejlepší kamarádku 

Dárky z lásky

Poradíme Vám, jak originálně zabalit Váš dárek