Úvod » Dárek pro přítelkyni nebo partnerovi k výročí? Originální i rychlé dárky na poslední chvíli

Dárek pro přítelkyni nebo partnerovi k výročí? Originální i rychlé dárky na poslední chvíli

 

Výročí je speciální den v životě každé dvojice. Říká nám, že od jednoho důležitého okamžiku uběhlo dalších 365 dní, a je třeba to řádně oslavit, ať už se jedná o to první, druhé nebo desáté výročí. Během své společné cesty jste si každý den dokazovali, že tu jste jeden pro druhého, jistě máte za sebou nespočet krásných okamžiků, které si budete do konce života pamatovat, ale i hádek, přes které jste se přenesli a možná společně slepili i několik talířů.

Jak pečovat o partnerský vztah, aby vydržel

Není důležité, jestli za dárek k výročí utratíte celou výplatu nebo koupíte roztomilou maličkost, důležité je, že jste si na tento významný den vzpomněli a máte chuť to se svou drahou polovičkou oslavit. Jak takové výročí oslavit a jakým dárkem partnera či partnerku obdarovat? Níže jsme pro Vás připravili několik tipů.

Zpět na místo činu

Pugét květin nebo luxusní bonboniéra jsou jistě fajn, jakákoliv osobní invence se ale počítá a skvělým romantickým nápadem bude, když se vrátíte na místo, kde se zkřížili Vaše cesty nebo tam, kde jste se poprvé políbili. Zapátrejte v paměti a vyražte do stejného kina jako tenkrát, restaurace, ve které jste byli na prvním rande nebo do klubu, kde jste se potkali.

Večeře

Láska prochází žaludkem, toto staré přísloví je nám všem jistě velmi dobře známe. Je plně na Vás, zda se rozhodnete připravit slavnostní večeři ve Vaší kuchyni nebo pozvete svoji lásku do oblíbené restaurace či vyzkoušet nové chutě na degustační menu.

Zážitek jako dárek

Zážitkové dárky potěší při samotném zážitku, ale vykouzlí Vám úsměv na tváři ještě při vzpomínkách na něj, například při prohlížení pořízených fotografií. Velmi oblíbené jsou romantické víkendy s wellness, které ocení všechny pracující páry, které na sebe nemají dostatek času. Partneři si užijí jeden druhého a skvěle si odpočinou. Dalším populárním zážitkem je let horkovzdušným balónem, který co se romantiky týče, překoná jen málo co.  Projížďka lodí nebo pobyt na plachetnici jistě nadchnou všechny romantické dobrodruhy.

Tipy na další zážitkové dárky naleznete zde

Vlastnoručně vyrobený dárek

Nic se nevyrovná dárku, kterému jste věnovali čas při jeho výrobě. Osobní dárky přináší obdarované osobě neodolatelné kouzlo  a můžou být i připomínkou společných chvilek. Může to být například zarámovaná společná fotografie, krabička plná milých vzkazů a vzpomínek, výroba puzzle ze společné fotky, nebo například fotokniha obsahující vzpomínky v podobě fotografií z míst, které jste společně navštívili nebo prostě „jen“ fotografií, které máte nejraději. Fotoknihu nebo album můžete doplnit i o ručně vepsané, láskyplné komentáře.

Tipy na vlastnoručně připravené jedlé dárky

Skvělé dárky z lásky

Originální tipy a nápady na dárek pro přítelkyni