Úvod » DIY dárky – co je to diy a tipy na originální dárky vlastnoruční výroby

DIY dárky – co je to diy a tipy na originální dárky vlastnoruční výroby

 

Dárky jsou jedním ze základních projevů naší náklonnosti a lásky k druhému člověku. Při jejich výběru vůbec nezáleží na ceně nebo na tom, jak moc bude obdarovaný překvapený. Takový vlastnoručně vyrobený dar, se kterým jsme si dali práci a věnovali jeho výrobě svůj čas, bude vždy lepší, než něco koupeného. Proto Vám přinášíme kreativní DIY nápady (tedy nápady na Do-It-Yourself vyráběné dárky) pro partnera či přítelkyni, ale i pro maminku, tátu nebo kamarádku. Vytvoříme společně praktické maličkosti, které jim budou připomínat, jak moc je máte rádi.

Jedlé dárky

Jedlé dárky jsou vždy dobrý nápad! Připravte pro své nejbližší sladké i slané dobroty, které si opravdu vychutnají. Třeba takový domácí likér zahřeje u srdce každého dospělého labužníka, nejen o Vánocích. Nebo si představte, že se blíží termín narozenin Vašeho partnera, a vy stále nemáte ani nápad na vhodný dárek. Možná se Vám z toho právě orosilo čelo, řešení ale může být úplně jednoduché. Co ho tentokrát potěšit vlastnoručně vyrobenou delikatesou v podobě naloženého sýru? A pokud máte doma masožravce, pak se nechte inspirovat naším receptem na domácí, s láskou dělané utopence.

Další tipy na jedlé dárky pro ženy i muže najdete zde

Šumivé bomby do koupele

Dárek, který jistě potěší všechny ženy po dlouhém a náročném dni. Vůně osvěží celou koupelnu, olej příjemně pohladí pokožku a samotné šumění je velmi relaxační. Zabalíte je do celofánu, převážete stuhou a visačkou, a skvělý dárek přinášející luxusní zážitek z koupele je hotov.

Návod na výrobu šumivých bomb 

Domácí tělový peeling

Přemýšlíte nad tím, čím podarovat babičku či jiné dámské osazenstvo z Vašich blízkých? Pak pro Vás máme tip, který zaručeně zaujme. Zkuste tělový peeling!  Je to super doplněk, který nesmí chybět v koupelně žádné ženy.  Snadno obrousí odumřelou kůži na těle a pokožka je pak krásně jemná, zdravá a díky olejům hladká jako pleť miminka. Použít ho může žena každé věkové kategorie.

Návod na výrobu tělového peelingu

DIY svetr

Miluje Vaše kamarádka svetry ve všech podobách? Obchody jsou sice plné různých modelů, které byste ji mohli vybrat, ale třeba budete mít chuť vyrobit pro ni vlastní vzor a nebo trochu ozdobit svetr, který Vám doma leží ve skříni, a dát mu tak novou jiskru. 

Návod na vlastnoručně vyrobený svetr

Fotodárky

Krásnými osobními dárky jsou i všechny tipy fotodárků, které udělají radost především prarodičům. U všech těchto dárků budou hrát hlavní roli fotografie Vás nebo Vašich blízkých, a je úplně jedno, jestli se rozhodnete vyrobit hrneček na ranní kávu, fotoknihu či kalendář.

Už máte vyřešeny vánoční dárky? Inspirujte se zde

Poradíme Vám jak originálně zabalit Váš dárek

Nestačilo? Tady najdete další návody na výrobu dárků