Úvod » Dárky na poslední chvíli – tipy na dárky, které seženete nebo vyrobíte hned

Dárky na poslední chvíli – tipy na dárky, které seženete nebo vyrobíte hned

 

Pokud také patříte k těm, kteří odkládají nákup vánočních dárků na poslední týden před Štědrým dnem, ať už proto, že se neradi mačkáte před poloprázdnými regály a stojíte dlouhé fronty před pokladnou, nebo kvůli nedostatku času, mohly by se vám hodit tipy na rychlé dárky s nápadem. Rychlé a bez kompromisů. Využijete je nejen během Vánoc, ale třeba i v případě, že máte namířeno na narozeninovou oslavu a nemáte připravený dárek.

E-knihy

Kupujete-li dárek pro vášnivého čtenáře, který je navíc majitelem elektronické čtečky knih, máte vyhráno. V řádu minut si na některém z internetových portálů vyberete vhodný titul, zaplatíte a stáhnete. Dárek se obdarované osobě buď objeví přímo ve čtečce, nebo si ho stáhnete Vy a darujete na flash disku.

Podobně rychle dárek pořídíte i milovníkovi hudby, který vlastní MP3 přehrávač.

Kultura nebo předplatné časopisu

Skvělým dárkem také pořízeným během chvilky, budou i vstupenky na nějakou kulturní akci. Živý koncert oblíbeného umělce, lístky do divadla nebo předplacená vstupenka do kina. Vše seženete pěkně z pohodlí domova a v minimálním čase.

Můžete také vybrat některý z časopisů nebo novin, které by odpovídaly zájmům obdarované osoby, zaplatit předplatné a vytvořit dárkový certifikát. Dárek pak bude pravidelně doručován do správné poštovní schránky a pokaždé, když si ho bude obdarovaný vyzvedávat, si na Vás jistě v dobrém vzpomene.

Místo poslední záchrany

Místem poslední záchrany se někdy může stát i benzinová pumpa, na které seženete vše od lahve vína, dárkové čokolády, květin, hraček, až po dálniční známku, praktický dárek pro každého majitele vozu. Vtipným dárkem s prvkem napětí bude i stírací los. Když navíc koupíte losy nějaké dobročinné loterie, uděláte dárkem radost dvojnásobnou.

Vlastnoručně vyrobený jedlý dárek

Dobrým jídlem a pitím nikdy nic nezkazíte. Můžete samozřejmě zajít do obchodu a koupit koš plný dobrot, pokud ale dárku chcete věnovat trochu víc péče, pak můžete chutný a praktický jedlý dárek vyrobit i vlastníma rukama, a na poslední chvíli. Játrová paštika pro tatínka, který miluje maso, směs na pečení pro maminku nebo vynikající a zdravá granola pro kamarádku. Jedlými dárky můžete obdarovat opravdu každého.

Další inspirace na skvělé jedlé dárky

DIY – vlastnoručně vyráběné dárky