Úvod » Dárek pro kamaráda – jaký dárek dát kamarádovi? Originální tipy a nápady

Dárek pro kamaráda – jaký dárek dát kamarádovi? Originální tipy a nápady

 

Jste pozvaní na oslavu kamarádových narozenin a zoufale se snažíte vymyslet dárek, který by ho nadchnul? Přinášíme Vám několik tipů a inspirací, čím mu můžete udělat radost. A pokud si náhodou nevyberete z níže uvedených nápadů, můžete projít i naše další tipy na dárky pro muže, které jsme pro Vás připravili v dalším článku.

Kamarády dobře známe, proto určitě máte představu, co Váš kamarád rád dělá nebo jaké jsou jeho zájmy. Velkou výhodou také je, že kamaráda můžete jen těžko urazit. Za dobu co se znáte, jste spolu jistě zažili spoustu srandy, aby se ho dotklo něco takového, jako eroticky laděný dárek nebo vtipná maličkost. Vždyť s kamarády si ze sebe utahujeme v jednom kuse a narozeniny nemusí být výjimkou.

Dárek pro pivaře

Pokud Váš kamarád patří mezi 9 z 10ti českých mužů, kteří mají dle statistik rádi pivo, nabízí se Vám hned několik možností, jak ho potěšit. Mezi serióznější dárky s pivní tématikou patří sada pivních speciálů nebo poukaz do pivních lázní. Spíše vtipnějším dárkem může být pivní helma, kterou proslavil Homer Simpson ze známého animovaného seriálu, nebo třeba chladící půllitr, který ocení zejména v letních měsících.

Zážitkový dárek

Rozpruďte Vašemu kamarádovi krev v žilách některým ze zážitkových dárků pro muže. Mezi pány bývá velmi oblíbená jízda ve sportovním vozidle, kde je naprosto uchvátí rachot nadupaných motorů, neomezená rychlost a nezapomenutelná jízda, kterou budou ještě dlouho rozdýchávat.

Nadšenci do létání můžete pomoct splnit jeho dětský sen poukazem na pilotování letadla, a pokud Váš kamarád miluje výzvy a jednou za čas potřebuje pořádnou adrenalinovou injekci, právě pro něj je připraven bungee-jumping.

Inspirace na další zážitkové dárky

Hračky pro muže

Hraje Váš kamarád rád hry na počítači nebo herní konzoli? Pořiďte mu nějakou novou herní pecku.  Zaručeně bude nadšený. Bonus pro Vás pak je, že budete moct „pařit“ společně. Hračkou, která se také těší velké oblibě mužů je i stolní fotbálek. Skvělý nápad na zábavný večer v partě přátel – fotbalový turnaj.

Vstupenky

Kdo jiný, než Vy, by měl lépe vědět, jaká muzika nebo sport jsou Vašemu kamarádovi nejbližší? Zjistěte, jaké akce se chystají ve Vašem okolí a pořiďte vstupenky na koncert nebo sportovní utkání. Nebo rovnou permanentku na fotbalový stadion? Přidat můžete ještě stírací los, třeba se na Vašeho kamaráda usměje štěstí.

____________________________________________________________________________

Sháníte dárek pro kamarádku? Zde jsou naše tipy

Skvělé tipy na vánoční dárky


 

Fotogalerie