Úvod » Dárek pro přítelkyni – jaký dárek dát holce? Originální tipy a nápady

Dárek pro přítelkyni – jaký dárek dát holce? Originální tipy a nápady

 

Když dva se rádi mají, všechno je jak v máji… tak praví slova známé písně. Aby ten máj byl ještě růžovější, udělejte Vaší drahé polovičce radost skvělým dárkem. Pokud vyberete správně, bude Vám Vaše slečna příst v náruči jako spokojené kotě a vy si můžete užívat pocitu, že jste vybral dárek, který ji naprosto ohromil. Špatně zvolený dárek může naopak znamenat i několik dní tiché domácnosti.

Nevíte si rady s výběrem?

Nezáleží na tom, jestli sháníte dárek k Valentýnu, k výročí nebo „jen“ chcete své slečně udělat radost. A podstatné není ani to, zda spolu chodíte měsíc, nebo už je tomu několik let. Podmínkou ale je, že dárek budete vždy vybírat skutečně od srdce. Dále se zamyslete nad tím, jaká Vaše partnerka je, co ráda dělá a jak tráví svůj volný čas. Zda dává přednost promyšlené originalitě nebo klasické romantice, a jestli jí úsměv na tváři vykouzlí spíš luxusní produkt nebo roztomilá drobnost.

Čokoládová fontána

Pokud Vaše slečna patří k čokoholikům, kteří bez čokolády nemůžou žít, velmi originálním dárkem bude čokoládová fontána, která strčí do kapsy i tu sebelepší tabulkovou čokoládu. Připravte romantický večer se svíčkami, nakupte čerstvé ovoce a zbytek už necháme na Vás… Nejlepší na čokoládové fontáně je, že dosáhnete skvělého výsledku i s naprostou absencí kuchařského umění!

Dárky pro ženy ve velké galerii

Sportem ke zdraví a kráse

Je-li Vaše přítelkyně aktivní sportovkyně, mohl by se jí hodit fitness náramek, který jí pomůže zaznamenávat denní aktivity a motivovat k pohybu. Na cvičení nebo běhání by pak také mohly přijít vhod sluchátka na poslech hudby. Poslouchání muziky během sportovních aktivit je totiž velmi přínosné. Hudba udržuje v tempu, zlepšuje náladu i úsilí, a často díky ní člověk snáze zapomíná na vynaloženou námahu.

Adrenalinový zážitek

Je Vaše přítelkyně akční typ? Pak ji jistě potěšíte adrenalinovým zážitkem v podobě skydivingu ve větrném tunelu, který jí umožní zažít pocit volného pádu, projížďkou na segway nebo vyhlídkovým letem ve vrtulníku.

Inspirujte se dalšími tipy na zážitkové dárky

Kniha

U knihomolek jistě zabodujete novým knižním bestsellerem, nebo rovnou elektronickou čtečkou knih, která Vaší přítelkyni umožní mít celou svouknihovnu doslova „v kabelce“. S dobrou knížkou navíc dáváte i dobrodružství, radost a příjemně strávené chvíle.

Květinou nebo šperkem nemůžete nic zkazit

Že je vyjádření lásky květinou ohrané klišé? Nesmysl. Pokud svou lásku neodfláknete jednou gerberou, ale pořídíte romantickou kytici růží, které symbolizují lásku a oddanost, žena Vám jistě trochu neoriginality promine. A pokud se chcete vyšvihnout, mnohé za Vás vyjádří krásné náušnice, prsten nebo elegantní hodinky.

Jak správně darovat květinu?

Vlastnoručně vyrobený dárek

Ať už složíte básničku, pokusíte se vyrobit drobný šperk, nebo sám uvaříte dobrou večeři, ač jste kuchařským uměním úplně nepolíbený, Vaše přítelkyně jistě ocení, že jste do vymyšlení a vytvoření dárku investoval svůj čas a energii. Takový dárek bude navíc vždy originál.

Tipy na vlastnoručně vyráběné dárky zde

Jaké dárky koupit přítelkyni a vyhnout se trapasu

Tipy na dárky pro kamaráda


 

Fotogalerie