Úvod » Dárkový poukaz – kam všude se dá darovat? Kina, divadla, kavárny, muzea, zoo

Dárkový poukaz – kam všude se dá darovat? Kina, divadla, kavárny, muzea, zoo

 

Všichni jsme již určitě někdy zažili situaci, kdy jsme chtěli někoho obdarovat, ale nebyli jsme si jisti, jaký dárek by udělal tu největší radost. Báli jsme se, abychom se trefili do vkusu obdarovaného, do správné velikosti oblečení, barvy, do oblíbené vůně či chuti.

Možná jste při výběru vhodného dárku také zvažovali, zda nedáváte dárek, který již obdarovaný má, nebo aby stejný nápad jako máte Vy, neměl i někdo další a nakonec se nesešlo stejných dárků vícero.

Někdy jen jednoduše nemáme dost času na to, abychom vymýšleli ideální dárek, běhali po obchodech nebo pátrali na internetu ve stále se rozšiřující nabídce různých e-shopů. A někdy prostě jen v návalu jiných povinností zapomeneme, a na opatření dárku máme jen několik málo hodin.

To vše dokáže snadno vyřešit dárkový poukaz.

Poradíme Vám, co věnovat pánům pod vánoční stromeček

Dárkové poukazy na zboží

Velká většina kamenných prodejen i e-shopů již nabízí možnost nákupu dárkových poukazů. Vy se jen rozhodnete, jakou částku chcete investovat a obdarovaný si pak v hodnotě poukazu může pořídit vše od kosmetiky, parfémů, oblečení, šperků, bižuterie, elektroniky až po věci pro dům a zahradu. Obdarovaní si tak udělají radost přesně podle svého gusta. Pořízení elektronického poukazu na internetu Vám navíc nezabere víc než pár minut, takže jimi skvěle vyřešíte i dárek na poslední chvíli.

Dárky, které seženete během několika málo minut přímo od Vašeho stolu

Dárkové poukazy na služby

Máte pocit, že Vaši blízcí si vše, co potřebují nebo po čem touží, pořídí sami? Nebo jen chcete darovat něco jiného než další ponožky, parfém či knížku? Pak se Vám nabízí skvělá možnost věnovat Vašim blízkým dárkový poukaz na nějakou kulturní akci. Nejlepší dárek je přeci skvělá zábava! Například takový dárkový poukaz do divadla je vhodným dárkem pro každou příležitost, a potěší všechny generace. Většina divadel už tuto možnost nabízí a obdarovaný si opět sám vybere představení, které bude jeho srdci nejbližší. Nemá Vaše kamarádka ráda divadlo? Pak zkuste například kino, muzeum nebo galerii, možností je opravdu spousta.

Posteskla si Vaše maminka, že v Zoo nebyla už řadu let? Skvělý dárek by pro ni mohla být vstupenka a k ní například dárkový poukaz na nákup v kamenném obchodě se suvenýry. Jednoduše úžasný a trefný dárek!

Dárkové poukazy na zážitky

Pokud nechcete šlápnout vedle, věnujte zážitek, který už obdarovaný z hlavy nikdy nevymaže. Mezi zážitkové dárky patří například ty adrenalinové, specializované převážně pro muže, například jízda sportovním autem na okruhu, flyaboarding či seskok padákem. Dále zážitky relaxační, vhodné pro ženy, mezi které se řadí různé druhy wellness, masáží a zkrášlujících procedur, nebo gurmánské zážitky, cílené na všechny milovníky dobrého jídla a pití. Věnováním zážitku můžete skvěle vyřešit jakoukoliv příležitost k věnování dárku. A pokud si nejste jistí, jaký zážitek vybrat, využijte možnost univerzálního dárkového poukazu, díky kterému si obdarovaný vybere zážitek sám.

Věnujte kurz jako dárek. Inspirace zde

Už jste zkoušeli vyrobit jedlé dárky? Potěší obdarované i Vaši peněženku