Dárek pro manžela
Úvod » Dárek pro manžela – čím obdarovat milovaného muže?

Dárek pro manžela – čím obdarovat milovaného muže?

 

Váš partner patří k nejdůležitějším osobám ve vašem životě, a tak není divu, že si lámete hlavu, jaký originální dárek pro manžela vybrat. Bohužel s muži je to někdy těžké, a tak se i přes veškerou snahu můžete dočkat kritiky. Teď už se zklamání obdarovaného bát nemusíte. Máme skvělé nápady na dárky pro manžela k narozeninám, Vánocům nebo výročí.

Jak vybrat dárek pro manžela

Muži milují dárky, které jsou praktické a zároveň zohledňují jejich záliby a koníčky. Proto při výběru v první řadě myslete na to, co váš manžel rád dělá a jak tráví volný čas. Zapomeňte na obligátní kosmetiku nebo láhev alkoholu – zamyslete se, co by mu opravdu udělalo radost a nechte se inspirovat našimi tipy.

Pro nadšence do technologií

Miluje váš muž technologické hračky a musí mít vždy od každé nejnovější model? Prozkoumejte před Vánoci nabídku novinek v elektronice. Vhodný dárek pro manžela je nový mobilní telefon, tablet, navigace nebo kamera do auta. To jsou dárky hodnotné, ale zároveň praktické.

Nezapomeňte však na to, že každý chlap zůstává v srdci klukem, a tak ocení i technické vychytávky jen tak pro radost. Ať už je to Playstation, Xbox nebo brýle pro virtuální realitu, můžete se vsadit, že se mu oči rozzáří nadšením.

Manžel ocení jako dárek nový telefon

Praktické dárky pro muže

Muži rádi dostávají praktické dárky. Pořiďte manželovi věc, kterou využije nejlépe každý den. Jedině tak budete mít jistotu, že ji neodsune se slovy, že se jedná „o neužitečnou zbytečnost“.

Pokud váš muž tráví většinu času v dílně, měla byste mu pořídit dárek pro kutily. Bude se mu hodit nový akušroubovák, který si poradí s opravami v domácnosti jedna dvě, nebo raději vsadíte na jistotu a koupíte poukaz do hobbymarketu? To už necháme na vás.

Mezi praktické dárky patří také oblečení nebo módní doplňky. Dávejte si však pozor, ať nesklouznete ke klišé měkkých vánočních balíčků, ty nepatří mezi ty nejoblíbenější. Nové kousky oblečení pořizujte jen v případě, kdy to manželovi udělá opravdu radost, ne proto, že si myslíte, že by měl obměnit šatník.

Zážitek nahradí tisíc věcí

Když se zeptáte manžela, co by si přál, odvětí, že nic nepotřebuje a nic nechce? Pokud ani vás nic kloudného nenapadne, je zbytečné utrácet za nepotřebné věci, na které bude jen sedat prach. Darujte raději zážitek.

Nejlepší dárek pro manžela je zážitek

Vybírat můžete z celé škály zážitkových dárků podle toho, co má manžel rád. V dnešní době zařídíte jako zážitek snad cokoliv, na co si vzpomenete. Pro milovníka sportu objednejte tréninkovou lekci se slavným sportovcem, pro hledače adrenalinu seskok padákem, pro dobrodruha kurz přežití v přírodě, pro vtipálka jeden den v kůži popeláře a pro pivaře kurz výroby zlatého moku. Nemusíte hledat jen na webu zážitkových agentur, zážitek je i eurovíkend v některé z evropských metropolí.

Zdají se vám tyto nápady moc divoké nebo nákladné? Osvědčenou klasikou, která nikdy neurazí, je poukaz na dobrou večeři.

Sport na prvním místě

U spousty mužů je koníček číslo jedna sport. Ať už máte doma fotbalistu, tenistu nebo golfistu, nový kousek vybavení ho určitě potěší. Stejně tak užije dres s oblíbeným sportovcem – sežeňte i podpis a povýšíte na manželku snů. Býval aktivní sportovec, ale teď už sleduje sport raději v televizi? Pořiďte jako dárek pro manžela lístky na důležité sportovní utkání.