Úvod » Dárek k Valentýnu pro ženu i muže – inspirace pro vtipné i romantické dárky

Dárek k Valentýnu pro ženu i muže – inspirace pro vtipné i romantické dárky

 

Svatý Valentýn se blíží a pokud chcete i vy potěšit svého miláčka, nezapomeňte nachystat na 14. února nějaké to překvapení.  Hoďte se do gala a užijte si se svou láskou krásný večer, kdy mu nebo jí vyjádříte, jak moc si ho vážíte a co pro Vás znamená. Milou pozorností bude i valentýnský dárek jako romantická připomínka toho, že když nám na někom záleží, má smysl mu dávat naši lásku najevo.

Pro muže

Mohlo by se zdát, že Valentýn je svátek stvořený pro ženy, zapomínat bychom ale neměli ani na naše drahé muže, kteří si zaslouží stejnou míru pozornosti, jako ženy. Na vztah jsou konec konců vždy dva.

Darujte mu zážitek

Překvapte Vašeho miláčka něčím originálním a zároveň romantickým a užijte si společně například příjemnou masáž, let balónem jen pro Vás dva nebo romantickou projížďku Prahou na segway.

Více tipů na zážitkové dárky najdete zde

Darujte mu parfém

Muž by měl vždy příjemně vonět, pokud znáte oblíbený parfém Vašeho partnera, sáhněte po něm, jinak zkuste vybrat svěží, lehkou vůni, se kterou určitě nic nezkazíte. 

Darujte mu fotoknihu

Připomeňte si společné chvíle s fotoknihou nebo fotoalbem, ve kterých darujete i kus sebe. Je to dárek přímo od srdce, obsahující vzpomínky na nejhezčí okamžiky Vašeho vztahu, a jistě každého potěší.

Darujte mu sebe

Pořiďte si sexy dárkovou mašli a darujte partnerovi to nejcennější – sebe.

Zpět na dárky pro muže

Pro ženy

Trochu kýče k Valentýnu prostě patří, takže nešetřete květinami, srdíčky a rozhodně ne sladkými slovy. Ukažte své lásce, že umíte být romantický a třeba také, že se nebojíte erotických her.

Sexy dárek

Váš společný intimní život můžete zpestřit čímkoliv. Pořiďte partnerce erotické prádlo nebo povzbuďte fantazii Vás obou nějakou sexy hračkouDůvěrně známé slova jako nuda, všednost a stereotyp rázem opustí Váš intimní život.

Kytice

Na světě snad není žena, kterou by nedojala krásná kytice. Že nevíte, jaká kytice by potěšila Vaši milou nejvíce? Nevěšte hlavu – přeci každá! Květiny byly, jsou a navždy také zůstanou skvělým způsobem, jak vyznat lásku. 

Květina jako dárek, poradíme Vám, jakou vybrat

Vlastnoručně vyrobený dárek

Milý, pozorný a romantický dárek, který je navíc na přípravu velmi jednoduchý. Rozstříhejte papír na proužky a popište je originálními důvody, proč svou ženu milujete. Pak je vložte do ozdobené sklenice a krásný dárek z lásky je na světě.

Zpět na dárky pro ženy

Valentýnský dárek pro pár

Jste zamilovaní a máte smysl pro humor? Necítíte se být jenom jako „JÁ a TY“, ale spíš „MY“? Ukažte světu, že patříte k sobě a nechte si vyrobit zamilované tričko s potiskem pro páry nebo vtipné spodní prádlo.

6 mýtů, které ničí vztah

Po čem doopravdy touží muži a ženy?

Řekneme Vám, proč si užívat zamilovanost