Úvod » Dárek k narozeninám pro muže, ženu, kamarádku… tipy na originální dárky

Dárek k narozeninám pro muže, ženu, kamarádku… tipy na originální dárky

 

Rok co rok je jeden den důležitější než všechny ostatní dny roku. Je to den, kdy jsme přišli na svět, den našich narozenin, senzační příležitost k oslavám. Každý rok se tak několikrát dostáváme do situace, kdy sháníme ten nejlepší dárek k narozeninám – pro mámu, tátu, babičku, dědu, kamarádku nebo kamaráda.

Kde v Praze uspořádat oslavu narozenin? Poradíme Vám

Zážitkové dárky

Zážitky jsou dárky na celý život a obdarovanému zůstanou jako vzpomínky navždy. Pokud sháníte nezapomenutelný dárek k narozeninám, pak určitě sáhněte po některém ze zážitkových dárků. Je jedno, jestli jsou to narozeniny osmnácté nebo padesáté, není těžké být originální. 

Zážitek pro ženy

Ženy si zaslouží být hýčkány, pošlete tedy Vaši maminku nebo kamarádku na jednu z nepřeberného množství příjemných masáží, která snoubí příjemný zážitek s blahodárným vlivem na zdraví a náladu. Během příjemně strávené hodinky si ženy báječně odpočinou a alespoň na chvilku zapomenou na všechny starosti.

Zážitky pro muže

Zážitkové dárky pro muže mohou mít mnoho podob. Muži jsou vlastně velké děti a obvykle je baví si hrát. Nechte ho projet se v obrněném transportéru, v luxusních vozech značek Ferrari či Porsche, nebo zastřílet paintball. Pro zvídavé povahy můžete vybrat například povolání na zkoušku. Co třeba ošetřovatel v ZOO nebo pilot letadla?

Další tipy na zážitkové dárky

Ovocná kytice

Kytici už v životě dostala snad každá žena, co ale takovou ovocnou kytici? Chutné, zdravé a jedinečné originální květiny z čerstvého ovoce a čokolády potěší oslavenkyni i všechny kolem, kteří budou moci ochutnat.

Předplatné časopisu

Předplatné časopisu je skvělým dárkem pro muže i ženy, stačí si vybrat dle zájmů konkrétní osoby. Pro muže můžete vybírat z časopisů o autech, motorkách, sci-fi nebo jiných zajímavostech, magazíny pro ženy jsou pak zaměřeny především na módu, gastronomii, bydlení nebo fitness. Časopis navíc udělá obdarovanému radost pokaždé, když ho najde ve své poštovní schránce.

Barevné ponožky

Projasněte šeď všedních dní Vašich blízkých nádhernými kombinacemi na ponožkách či silonkách. Dopřejte jim pohodlí a zlepšete náladu hned u ranního oblékání!

Prohlédněte si naše tipy na vlastnoručně vyráběné dárky

Další dárky pro ženy

Další dárky pro muže