Úvod » Zážitkové dárky – podle čeho vybírat, nápady a tipy na ty nejlepší

Zážitkové dárky – podle čeho vybírat, nápady a tipy na ty nejlepší

 

Mezi ty nejkrásnější dárky patří nezapomenutelné vzpomínky. Vzpomínky na chvíle, které se opakují jen několikrát za život. Přesně pro takové okamžiky jsou tu zážitkové dárky, které dokážou vytrhnout ze všednosti obyčejných dnů a splnit lidem třeba i dávné sny a touhy.

Jak vybrat zážitkový dárek, aby se neminul účinkem

Zážitkovým dárkem dokážete potěšit všechny osoby bez rozdílu věku nebo pohlaví, každému ale vyhovuje něco jiného, a na to bychom měli především dbát při výběru konkrétního zážitku. Například člověku, který má strach z výšek, jen těžko uděláme radost poukazem na pilotování vrtulníku. Vybírat můžete z nabídek vytvořených pro milovníky adrenalinu, relaxace, gurmány nebo romantiky, na své si přijde úplně každý. Když zvolíte vhodný zážitkový dárek, jistě se o něm bude povídat ještě dlouhé měsíce.

Internet je plný serverů, kde Vám s výběrem zážitkových dárků pomohou a najdete na nich skvělé tipy na dárky k Vánocům, k narozeninám, výročí nebo svátku Valentýna

Adrenalinové zážitky

Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale chvílemi, které člověku vzaly dech, a toho můžete snadno docílit, když svým blízkým vyberete některý ze široké nabídky adrenalinových zážitkových dárků. Tep Vašim blízkým zaručeně zvedne akrobatické letadlo, které s nimi udělá ve vzduchu několik otoček a dalších triků, nebo takový bungee-jumping. Je to málo? Pak možná dáte přednost tandemovému seskoku padákem. Školou smyku nebo jízdou na okruhu v některém z luxusních sportovních vozů máte zase příležitost splnit dětský sen Vašeho tatínka, partnera nebo kamaráda.

Romantické zážitky

Romantika není výsadou pouze Karla Hynka Máchy, ale všech, kteří mají někoho rádi a chtějí zažít společné chvíle, kdy cinkají skleničky vychlazeného šampaňského, září oči a mlaskají láskyplné polibky. Proto neváhejte a zpestřete si společné romantické chvíle ještě o něco víc, a vyberte pro svoji drahou polovičku hezký zážitek jako romantický dárek. Jen málo co překoná let horkovzdušným balónem, pobyt na plachetnici nebo wellness víkend pro dva.

Gurmánské zážitky

Skvělým dárkem pro všechny milovníky dobrého jídla bude některý z nabídky gurmánských zážitků. Umožněte svým blízkým nahlédnout do kuchyně šéfkuchařů z nejluxusnějších hotelů, ochutnat ty nejvybranější lahůdky a exotické pokrmy, nebo se naučit nové kuchyňské triky. Mezi ty nejoblíbenější patří různá degustační menu o několika chodech, kurzy vaření, které se specializují na určitou exotickou kuchyni nebo jedinečný pokrm, či ochutnávky vín, whisky nebo nejkvalitnějších čokolád.

Poradíme Vám, kam zajít na výborné jídlo

Masáže a relaxace

Masáže a masážní procedury snoubí příjemný zážitek s blahodárnými vlivy na zdraví a náladu. Přesné dotyky profesionálních masérů obnoví proudění energie vašeho těla a vy si skvěle odpočinete od běžných starostí všedních dní. Vyzkoušet můžete například luxusní pivní lázněnetradiční masáže nebo si dopřát celý den plný wellness služeb.

 

Svým blízkým můžete věnovat i dárkové poukazy. Jaké se dozvíte zde

Kurzy jako dárek. Inspiraci čerpejte zde