Úvod » Dárek pro babičku – jaký dárek dát babičce? Originální tipy a nápady

Dárek pro babičku – jaký dárek dát babičce? Originální tipy a nápady

 

Pokud máte to štěstí a ještě stále máte babičku, měli byste jí často dávat najevo, jak moc si vážíte toho, co pro Vás celý život dělá. Nejenom svou láskou, ale i vhodně zvolenými dárky. Ať už k významnému životnímu jubileu, Vánocům nebo třeba jmeninám. Babičky bývají ty nejlaskavější osoby na světě vůbec. Pro svoje vnoučata by se rozdaly, a proto si jistě zaslouží být rozmazlovány a opečovávány. S nabytými léty navíc ženy získávají i větší nadhled a laskavý humor, takže je určitě neurazí ani dárek, který je rozesměje.

Podívejte se, jak vybírat dárky prarodičům

Tipy na praktické dárky k Vánocům

Vánoce se blíží, a Vy byste rádi udělali babičce radost praktickým dárkem, který jí usnadní běžné činnosti? Babičky jsou známé tím, že vaří a pečou ty nejchutnější dobroty. Babiččin koláč by mohl být ještě lepší díky novému kuchyňskému robotu, který jí usnadní spoustu práce s hnětením těsta, a její vyhlášená marmeláda ještě lahodnější s novým zavařovacím hrncem. Abyste mohli být s babičkou kdykoliv ve spojení, ale smartphone není pro ni není zrovna to pravé, můžete ji pořídit jeden z telefonů pro seniory, jejichž použití je velmi jednoduché.

Další tipy na vánoční dárky nejen pro prarodiče

Dárky pro potěšení

Dárky pro starší dámy nemusí být pouze praktické. Mimo vnoučata, zahrádku nebo kuchyni jistě babičky rády pečují i o sebe. Dárková sada kosmetiky, vyhřívaná deka pro příjemné lenošení u televize, čajový set na pití oblíbeného čaje nebo například elektronická čtečka knih, která ušetří místo v už tak přeplněné knihovně, udělají babičkám určitě radost.

Osobité dárky

Babičky se velmi rády chlubí fotkami svých vnoučat, nápaditým dárkem tedy může být kalendář vyrobený z rodinných fotek, nebo můžete zorganizovat rodinné focení u profesionálního fotografa, a výslednou společnou fotku zarámovat do vkusného rámečku, případně si můžete troufnout i na fotokoláž. Babičky také jistě ocení, když si dáte práci s vyráběním některého z jedlých dárků. Pár tipů naleznete níže:

Recept na domácí likér

Recept na domácí oříškovou směs

Recept na domácí ochucený cukr

 

Pokud je Vaše babička duší dobrodruh nebo se nebojí zkoušet nové věci, možná by se Vám mohly hodit naše tipy na zážitkové dárky, které naleznete zde.

______________________________________________________________________________

Nevíte si rady se zabalením dárku? Pomůžeme Vám

Sháníte dárek na poslední chvíli?