Jaký dárek pro chlapa
Úvod » Dárek pro chlapa – jak vybrat něco unikátního?

Dárek pro chlapa – jak vybrat něco unikátního?

 

Láhev alkoholu, potřeby na holení nebo parfém se vám zdají jako dárek pro chlapa už klišé? Máme pro vás tipy, jak tyto klasické dárky pro chlapi ozvláštníte a navrch ještě přidáme spoustu další originální inspirace.

Jaký dárek pro chlapa nezklame? Ten tekutý!

Nejspíš vás nenapadne typičtější dárek pro chlapa, než je láhev alkoholu. Stejně jako u žen vedou květiny a čokoládové bonbony jako univerzální dárek napříč generacemi, chlapi oceňují dárky tekuté. Přestože s lahvinkou něčeho dobrého nejde většinou sáhnout vedle, možná byste chtěli darovat něco originálnějšího. V tom případě si zjistěte, co obdarovaný skutečně rád pije a darujte mu degustační set vybraného alkoholu.

Pokud hledáte dárek pro vinaře, můžete ho obdarovat také poukazem na degustaci do vinárny nebo na párování vín s jídlem. Dá si oslavenec prostě rád pivo a na žádné speciální whisky nebo rumy ho neužije? Ani potom nezoufejte. Řada malých pivovarů vyrábí dárkový set, ve kterém je od každého druhu piva jedna láhev.

Kosmetika, parfémy a spol.

Dárek pro chlapa se dá odbýt rychle a bezbolestně sadou na holení, sprchovým gelem a pěnou do koupele nebo parfémem. Že jste kosmetický balíček darovali už milionkrát a chtělo by to nějakou změnu? Pak vsaďte na poukaz do specializované parfumerie, kde si dotyčný namíchá novou vůni na míru. Další možností je objednat muže na kosmetické ošetření nebo mu sjednejte termín u holiče. Zapomeňte na předsudky, že se to hodí jen pro zženštilé typy, do holičství dnes chodí i pořádní chlapi.

Chlapi zůstávají v srdci dětmi

Většina chlapů zůstává i v dospělosti malými kluky a to především ve chvíli, kdy dostanou na hraní nějakou technologickou vychytávku. Pokud si myslíte, že Xbox, Playstation a jiné herní konzole jsou pro puberťáky, možná chlapi tak úplně neznáte. A co teprve, když jim pořídíte brýle pro virtuální realitu!

Pokud je oslavenec hračička, ale všechny možné hry už vlastní, darujte mu například únikovou hru. Ty nabízí často témata jako cestování časem nebo výlet do budoucnosti, tak by ho mohla taková hodina plná sci-fi kvízů pobavit.

Péče pro jeho plechového miláčka

Dárek pro chlapa

Který muž by si nehýčkal svého plechového miláčka? Pokud hledáte levnější dárek pro chlapa, bude doplněk do auta ideálním řešením. V obchodech nebo online můžete vybírat z široké řady autokosmetiky nebo užitečných vychytávek. Praktická je například speciální vložka do zavazadlového prostoru, aby se mu nezašpinily potahy. Nebo mu pořiďte škrabku na led s teplou rukavicí, ať už mu při škrabání skla nikdy nemrzne ruka.

Dárek pro chlapa jedlíka

Je největší zálibou obdarovaného jídlo? Pro pořádného chlapa se hodí velký dárkový koš plný dobrot. Pokud ho chcete darovat originálně, existují firmy, které ho balí do speciální bedny, kterou si bude muset muž vlastnoručně vypáčit.

Hledáte dárek pro chlapa, který rád jí a má zahradu? Pak mu pořiďte nový elektrický gril nebo příslušenství na barbecue. Grilování patří k nejoblíbenějším letním aktivitám, a tak s kvalitním vybavením určitě zabodujete.