Jaký dárek pro kamioňáka
Úvod » Dárek pro kamioňáka – vybírejte věci, které si může vzít na cesty

Dárek pro kamioňáka – vybírejte věci, které si může vzít na cesty

 

Vybírat dárek pro řidiče kamionu není snadné. Většinu času tráví na dalekých cestách za volantem a na koníčky jim často nezbývá čas. Přesto se najde pár věcí, kterými dálkové řidiče rozhodně potěšíte. Připravili jsme pro vás tipy na nejlepší dárek pro kamioňáka.

Zpříjemněte mu chvíle strávené na cestách

Kamioňáci tráví řadu hodin přímo v kabině řidiče. Zpříjemněte jim svým dárkem pracovní den za volantem. Kupte jim dokonalý autopotah na sedačku – vyrábí se speciální modely do kamionů z různých materiálů. Potah doplňte ještě o dodatečný podsedák. Trávit skoro celý den v sedě není žádný med a podobný dárek výrazně pomůže, stejně jako potah volantu. Jestli chcete, aby si kamioňák vyladil kompletní prostor kabiny, darujte mu designový potah na celou palubní desku.

Další doplňky do kabiny jako dárek pro kamioňáka

Kamioňák během své práce v autě v podstatě žije, a tak ocení řadu dalších doplňků. Mezi ně určitě patří držák na mobilní telefon. Velmi populární mezi řidiči je také protiskluzová podložka, která se dává na palubní desku. Zajistí, že během jízdy nesjíždí klíče nebo peněženka.

Skvělý dárek pro kamioňáka je vůně do auta či záclonky a závěsy do kabiny. Ty mu pomohou zajistit klidný spánek během přestávky, ale také poslouží jako stínidlo před nepříjemným sluncem. Nedílnou součástí výbavy profesionálního řidiče by měl být také alkoholtester

Vychytávky určené na přestávky

Dálkoví řidiči dělají pravidelné pauzy na odpočívadlech, kde se ve složitých podmínkách musí najíst, vykoupat i vyspat. Dejte kamioňákovi dárek, který mu tyto chvíle vylepší. Co třeba pohodlný ergonomický polštář, kvalitní baterka, malý přenosný kávovar, rozkládací stolek či židle? Autolednice, popřípadě chladicí taška mu umožní vzít si s sebou na cesty domácí jídlo a vyhnout se odporným bagetám na benzinkách. Díky termosce a termohrnku zase bude mít po ruce teplou kávu i během jízdy. To se hodí, když na něj přijde únava.

Malý kávovar je skvělý dárek pro kamioňáka

Kamioňáci jsou veselé kopy

Všimli jste si někdy různých cedulí a nápisů, když kolem vás nějaký nákladní vůz projížděl? Kabina řidičů je často plná humorných předmětů. Kamioňáci jsou veselé kopy a takovými dárky je nadchnete.

Kromě cedulí s vtipnými hesly můžete koupit podobně laděná trička, kšiltovky nebo třeba hrnečky. Věděli jste, že existují kosmetické sady se sprchovým gelem a šamponem, jejichž balení vypadá jako olej do motoru? Oblíbenou dekorací interiérů bývají také vlajky a šály sportovních klubů. Zjistěte komu obdarovaný fandí a dárek máte vybraný.

Něco k snědku pro pořádného chlapa

Kamioňáci jsou pořádní chlapi, které určitě neurazíte dobrým jídlem. Obdarujte je dárkovým balením s oblíbenými specialitami. Milovníci masa ocení kvalitní šunky, šišky salámu nebo sušené maso. Radost uděláte také výběrovými sýry či paštikami.

Je obdarovaný spíše na sladké? Pak sáhněte po domácích marmeládách. Připravujete-li celý koš s potravinami, určitě nezapomeňte na oblíbené sušenky, čokolády nebo bonbony. Vybírejte spíše trvanlivé pochutiny, které si bude moci vzít s sebou na daleké cesty.