Jaký dárek pro kolegyni
Úvod » Dárek pro kolegyni – co darovat v práci

Dárek pro kolegyni – co darovat v práci

 

Chystá se v práci vánoční večírek, má vaše kolegyně narozeniny nebo se s ní loučíte? Pak si určitě lámete hlavu, jaký dárek pro kolegyni je ten pravý. Pro spolupracovníky obvykle volíme spíše nějakou maličkost, ale dobrý nápad je také složit se s ostatními na větší dárek. Mrkněte na celou řadu tipů na dárek pro kolegyni.

Kvalitní čaj nebo káva

Je vaše kolegyně závislá na pravidelném přísunu kofeinu? Tak jí věnujte balíček čerstvé kávy. Pokud má k dispozici kávovar, volte zrnkovou kávu. Případně vyberte mletou kávu a do balíčku přidejte tzv. french press. Díky tomu si připraví výbornou kávu, aniž by jí v šálku plaval lógr.

Pěkným dárkem, který nezruinuje váš rozpočet, je balíček kvalitního sypaného čaje nebo dárková kazeta s čaji. Opět se dá doplnit do balíčku – přidejte k němu hezký hrneček nebo malé balení domácího medu.

Mini kosmetické produkty

I v práci chtějí ženy zůstat šik, a tak se hodí obdarovat kolegyni užitečným kouskem kosmetiky. Na pracovním stole žádné ženy by neměl chybět krém na ruce, stylová krabice s papírovými ubrousky, balzám na rty nebo osvěžující termální voda na obličej. Drobné pohromy a zatrhnuté nehty vyřeší malinká manikúra nebo pilníček.

Potrpí si vaše kolegyně na luxusní kosmetiku, a tak jí nechcete urazit něčím nevhodným? Pak je dobrý nápad vytvořit dárkovou taštičku s mini nádobkami, do kterých si odlije svůj oblíbený krém nebo parfém. Díky nim bude mít kosmetické pomocníky připravené v pohotovosti na svém stole. Nádobky koupíte v každé drogerii nebo parfumerii.

Doplňky do každé kanceláře

Je vaše spolupracovnice posedlá plánováním a vše si zapisuje? V tom případě jí určitě udělá radost organizér nebo desky na důležité papíry, stylový zápisník nebo psací potřeby s jejími iniciály. Jedině tak si bude jistá, že jí nikdo nekrade propisky.

Skvělý dárek pro kolegyni je také designový stojánek na tužky nebo na izolepu, případně vtipný USB disk nebo podložka pod myš. Porozhlédněte se na jejím stole, co by se jí ještě mohlo hodit a darujte jí praktickou věcičku, kterou využije každý den v práci.

Pořiďte kolegyni dárek do kanceláře

Vyrobte něco dobrého na zub

Nejlepší dárky jsou ty, které se dají sníst. Jedině tak si můžete být jistí, že se na ně nebude prášit. Vyrobte pro kolegyni domácí vanilkový cukr s pravou vanilkou, naložte oříšky do medu nebo připravte pečený čaj. Příprava těchto pochoutek vám zabere pár minut a dárek nestojí moc. Stačí ho zabalit do čisté zavařovací sklenice, převázat mašlí a je hotovo.

Čokoláda a bonboniéra je klasika

Pokud nechcete nad dárkem dlouho spekulovat, sáhněte po osvědčené klasice – čokoláda, bonboniéra nebo krabička belgických pralinek potěší vždy. I kdyby byla vaše kolegyně zrovna na dietě, může sladký dárek rozdat hned v kanceláři. Pokud chcete vymyslet originální dárek pro kolegyni, ozvláštněte čokoládu ručně malovaným přáníčkem, nebo kupte speciální edici s jejím jménem.