Jaký dárek pro tchyni
Úvod » Dárek pro tchyni – volte univerzální dárky nebo se poraďte s partnerem

Dárek pro tchyni – volte univerzální dárky nebo se poraďte s partnerem

 

S tchyní se pojí řada stereotypů a vtipů. Obvykle jsou vyobrazovány spíše v negativním světle jako ty, co se rády pletou do vašeho života. Nicméně často to tak vůbec nemusí být a tchyně může být něco jako vaše druhá maminka.

Ať už máte vztah s tchyní jakýkoliv, je to matka vašeho partnera, a tak se v životě nevyhnete momentům, kdy jí budete dávat dárek. Nejdůležitější je, abyste svoji tchyni neurazili. Proto volte raději univerzální dárky, nebo se poraďte předem se svým partnerem. Připravili jsme pro vás několik tipů na ten nejlepší dárek pro tchyni.

Jako každou ženu ji potěší květiny nebo bonboniéra

Hledáte-li vhodný dárek pro tchyni k narozeninám či k svátku, neuděláte chybu s květinami. Tchyně, ostatně jako každá žena, zajisté ocení krásnou kytici. Vkusně nazdobený puget čerstvých květin vám nahraje plusové body. Zkuste nenápadně zjistit, jaký druh má nejraději. Pomoci by vám s tím mohla i vaše manželka nebo manžel. Spolu s kyticí můžete tchyni obdarovat také bonboniérou. Luxusním dojmem působí belgické pralinky.

Nechte tchyni odpočívat

Tchyně bývá většinou dáma nad padesát let, proto ji určitě neurazíte odpočinkovým pobytem. Podívejte se na nabídku lázeňských procedur, wellness víkendů nebo pobytových balíčků. Určitě narazíte na něco, čím ji potěšíte. V nabídce jsou jak vyloženě odpočinkové programy, tak i ty spojené se sportem či cvičením. Řada procedur je dělaná přímo na míru ženám – vsaďte na čokoládové zábaly, masáž lávovými kameny, případně bylinkovou koupel. Není přece nad to mít spokojenou a odpočatou tchyni.

Pořiďte tchyni dárek do domácnosti

Tchyně je, jako každá žena, nepsaným vládcem domácnosti. Vhodným dárkem tak může být praktický spotřebič, popřípadě kus nábytku. Zkuste se při příští návštěvě u tchyně lépe rozhlédnout po domě. Určitě přijdete na něco, co je zastaralé nebo zcela chybí.

Miluje vaše tchyně kávu, ale stále ještě nevlastní kávovar na tu čerstvě praženou? Pořiďte jí ho právě vy! Spolu s přístrojem můžete koupit rovnou i balíček kvalitní kávy. Uvidíte, jak se na návštěvy u tchyně začnete těšit. Udělat radost mohou i jiné kuchyňské spotřebiče – například mixér na smoothie, domácí pekárna či výrobník sody.

Kávovar je skvělý dárek pro tchyni

Kupte tchyni vkusný módní doplněk

Vybírat oblečení někomu jinému je vždy trochu ošemetné, ale nemusíte hned kupovat zimní kabát nebo boty. Podívejte se po menších doplňcích. Hezký dárek k Vánocům může být šála, která ji zahřeje během zimních měsíců. Příliš složité nebude vybrat ani teplé zimní rukavice.

Pokud se přece jen rozhodnete pro koupi většího kousku oblečení, tak vše konzultujte se svojí manželkou či manželem – dlouho s ní žili v jedné domácnosti a měli by mít o jejím vkusu dobrý přehled. Případně se nebojte sáhnout po dárkovém poukazu do obchodu s oblečením.

Darujte knihu, nebo televizní předplatné

Skoro každý člověk ve svém volném čase čte nebo se dívá na televizi. Zjistěte, co baví právě vaši tchyni! Skvělým dárkem pro tchyni je třeba zajímavá kniha. Nemusí jít nutně o kuchařku, v knihkupectví vám rádi poradí aktuální beletrii. Jestli je vaše tchyně seriálový a filmový nadšenec, pak ji rozhodně potěší předplatné placeného televizního programu.