Jaký dárek pro teenagera
Úvod » Tipy na super dárek pro teenagera

Tipy na super dárek pro teenagera

 

Zavděčit se teenagerům super dárkem se občas může zdát jako nemožné. Puberťáci jsou přísní kritici okolního dění, zejména pak všeho, co pochází od rodičů a dalších příbuzných. Existuje ale pár věcí, kterými je rozhodně zaujmete. Připravili jsme pro vás tipy na vhodný dárek pro teenagera.

Hudba a sluchátka? To je sázka na jistotu.

Teenageři poslouchají hudbu pořád. Doma, v dopravních prostředcích i na dovolené je můžete vidět se sluchátky v uších. Právě sluchátka jsou jedním z ideálních dárků pro teenagera. Zapomeňte na klasická drátová, teď frčí bezdrátová sluchátka! Pokud je váš puberťák ještě nevlastní, tak uvidíte, že je ocení.

Radost mu udělá i nový mp3 přehrávač. Poslouchá hudbu především na telefonu? Pak mu zajistěte premium předplatné hudební streamovací služby. Svoji oblíbenou hudbu bude mít pořád po ruce. Když k tomu ještě vyberete kvalitní powerbanku, pomocí které si teenager kdykoliv dobije mobil, budete v jeho očích za hvězdu.

Váš teenager už všechno má? Co takhle lístky na koncert? Nehraje jeho oblíbený interpret na blížícím se letním festivalu?

Herní konzole, počítačové hry

Herní konzole a hraní na počítači teenagery baví. Jestli váš puberťák musí chodit hrát ke kamarádům, pořiďte mu jeho vlastní konzoli. Budete mít pod kontrolou, jak často hraje a uvidíte, že u některých her se pobaví celá rodina. Ke konzoli nezapomeňte alespoň jednu hru přibalit. Výběr je nekonečný – od fotbalových a hokejových klasik, přes střílečky, po strategické a vědomostní hry. Pokud teenager dává přednost hraní na počítači, vyberte nějakou hru na PC, případně kupte herní myš nebo klávesnici.

Hry jsou super dárek pro teenagera

Kupte teenagerovi chytré hodinky

S chytrými hodinkami bude teenager mezi svými kamarády za hvězdu. Pryč jsou časy, kdy hodinky ukazovaly čas a největší vychytávkou byly stopky. Některé modely chytrých hodinek mají slot na SIM kartu, takže s nimi jde běžně telefonovat a psát zprávy. Problém není ani surfování na internetu, focení či natáčení videa, zkrátka všechno, čím se puberťáci baví. Chytré hodinky v mnohém nahradí mobilní telefon, ale jejich největší výhoda spočívá ve spárování se smartphonem. Nepochybně perfektní dárek pro teenagera, třeba hned k příštím narozeninám

Udržte teenagery v pohybu

I když se vám to občas nezdá, mladí také sportují. Nejspíš ne tak často, jako předchozí generace, ale stále mezi nimi najdete nadšence do sportu. Zkuste zajistit, aby teenageři u pohybu i nadále zůstali – v tomto věku se objeví celá řada jiných zálib a sport, který předtím tak milovali, jde často stranou. Možná vhodně zvoleným dárkem pomůžete tomu, aby sport dále provozovali.

Tenisty nadchnete novou raketou, fotbalisty luxusními kopačkami, hokejisty zase kompozitovou hokejkou. Napříč sporty využije teenager sportovní oblečení, výživové doplňky a sportovní hodinky, které mu zajistí dokonalý přehled o jeho výkonu.

Skvělou motivací pro teenagera je také naživo vidět své sportovní idoly. Proč s ním nevyrazit na fotbal do Německa, na mistrovství světa v hokeji nebo na tenis do Londýna?