Jaký dárek z lásky
Úvod » Dárek z lásky – jak vybrat něco opravdu od srdce?

Dárek z lásky – jak vybrat něco opravdu od srdce?

 

Když dáváte někomu dárek, zajisté si přejete, aby z něj měl obdarovaný radost. U člověka, kterého milujete, to platí dvojnásob. Jenže co když vás nic nenapadá? Podívejte se několik tipů, jak vybrat perfektní dárek z lásky. Určitě se inspirujete!

Ženu nikdy neurazíte květinou nebo šperkem

Vybíráte dárek z lásky pro svoji manželku nebo přítelkyni? Žádnou slečnu ani dámu neurazí kytice čerstvých květin. Nejlépe vybírejte takové květy, které má vaše drahá polovička nejraději. Pokud si nejste jisti, sáhněte po tradičních květinách lásky – růžích.

Kladně vnímaným dárkem jsou také šperky. Ideálním řešením bude vkusný náhrdelník, náramek, popřípadě nové náušnice. Všimněte si, co vaše milá ráda nosí. Zároveň buďte ostražití – to, že dotyčná žádné šperky nenosí, nemusí nutně znamenat, že ještě žádné nedostala. Možná má alergii na nějaký z používaných kovů.

U muže vám pomohou jeho záliby

Jestli hledáte dárek z lásky pro svého muže, nejspíš to bude trochu složitější. Obligátním dárkem pro chlapa je láhev oblíbené lihoviny či speciální pochutiny. Něco podobného můžete zvolit i v tomto případě. Zda se tyto tradiční produkty mohou označit jako dárek z lásky, záleží čistě na vás a především na obdarovaném.

Perfektní alternativu představují dary spojené s jeho zálibami. Každý muž má koníčka, do kterého investuje množství svého volného času a o němž často mluví. Kupte mu něco, co je s tímto hobby spojené. Jde-li o sport, porozhlédněte se po novém vybavení, vhodném oblečení nebo po vstupenkách na očekávanou sportovní událost. Nadšence do motorů zase potěší předplatné časopisu o automobilech. Zamyslete se nad tím, co vašeho partnera baví a máte vyhráno.

Romantický výlet jako dokonalý dárek z lásky

Univerzálním dárkem pro obě pohlaví je bezesporu romantický výlet. Vyrazte třeba na místo, kde jste se poznali, případně kde jste spolu byli poprvé. Jeden z vás se někdy mezi řečí určitě zmínil o tom, že by se rád podíval tam či onam. Proč tedy takový výlet nedarovat? Pokud vás žádné takové místo nenapadá, vsaďte na romantické klasiky, jako jsou Benátky, Řím nebo Paříž. Levnější varianty najdete i po České republice. Víte, jak krásná je jižní Morava v létě? Už jste viděli Prahu z lodi projíždějící po Vltavě?

Výlet do Paříže jako dárek z lásky

Darujte čas strávený společně

Pro zamilované není nic hezčího než čas strávený spolu. Vyberte dárek z lásky, který vám takové chvíle zajistí. Kromě zmiňovaného výletu ve dvou jde například o wellness pobyt, při němž si společně odpočinete. Věděli jste, že existují párové masáže?

Popřípadě se přihlaste na nějaký kurz! Oba mluvíte již roky o tom, jak byste se chtěli naučit anglicky? Proč nezačít právě teď! Jazykové školy poskytují rovněž dárkové poukazy. Dohromady můžete absolvovat také kurzy vaření, tance či potápění. Kolikrát přece ani nejde o činnost samotnou, jako právě o momenty prožité s milovanou osobou.