Jaký dárek pro 7letého kluka?
Úvod » Dárek pro kluka 7 let – tipy na vhodný dárek pro 7letého kluka

Dárek pro kluka 7 let – tipy na vhodný dárek pro 7letého kluka

 

7letý klučina vám už sám řekne, nebo dá najevo, jaký dárek ho potěší. Mnoho nápadů si přinese ze školy, od kamarádů nebo zájmového kroužku. Neměl by být tedy problém, najít dárek, kterým se zavděčíte. Stále ještě můžete jít na nákup do hračkářství, ale není to už jediný obchod, který navštívíte. Vsadit můžete také na zážitkový dárek.

Každý 7letý kluk je jiný, každého baví něco jiného, má jiné kamarády a jinou výchovu. Jednomu se zavděčíte s autíčkem na dálkové ovládání, druhého potěší mobilní telefon a třetího nové kolo. Vybírejte tedy z našich tipů ty, které jsou v oblasti zájmu vašeho 7letého kluka.

Hračky pro kluky od 7 let

RC model auta, bagru, loďky, traktoru nebo vrtulníku si přeje každý kluk. Pokud je váš kluk jenom trošku šikovný a trpělivý, je ten pravý čas, pro nákup takového modelu. Vybírejte zprvu levnější model na vyzkoušení a zaučení. Až se naučí ovládání, můžete třeba za rok koupit dražší model.

Autodráha potěší snad v každém věku. Starší děti mohou mít složitější autodráhy. A radost bude mít i tatínek.

Pro šikovné kluky jsou různé stavebnice. Můžete vsadit na jistotu a koupit lego, ale můžete vybrat také z nabídky magnetických, dřevěných a jiných stavebnic. Tatínkové mohou zavzpomínat na své dětství a vybrat podobnou stavebnici, jako měli kdysi oni.

Pokud vašeho chlapečka baví pokusy, je kreativní a rád se učí nové věci, vyberte nějakou z kreativních či experimentálních sad. Může se z něj doma stát chemik, astronom, lékař nebo archeolog.

Jste sportovně založená rodina

Je dobré vést děti ke sportu a podporovat je v tom. Můžete tedy vybrat nové kolo, brusle, koloběžku, lyže či doplňky k určitému sportu. Třeba váš 7letý kluk potřebuje nové boty či jiné příslušenství do sportovního kroužku, který navštěvuje.

Dárek

Zážitkové dárky pro 7letého kluka

Jistě si budete vědět rady, co vašeho chlapečka potěší. Můžete to být výlet do velké ZOO, herního parku nebo aquaparku. Třeba je jeho sen projet se na motokáře nebo koni. Možná si ve škole říkali o nějakém zábavním parku nebo památce v zahraničí a chtěl by je navštívit. Jestliže miluje sport, mohla by ho potěšit návštěva nějakého sportovního utkání s jeho oblíbenci.

Ostatní dárky pro 7letého kluka

Ještě pro vás máme několik nezařaditelných dárků. Pěkná knížka se stále ještě většími písmenky by mohla vašemu 7letému klukovi zpříjemňovat chvilky před usínáním. Možná mají jeho spolužáci playstation a on by jej také chtěl. Může mít také touhu po mobilním telefonu nebo tabletu.

Určitě má rád nějaké filmové hrdiny, hudební skupiny nebo jiné motivy. Box na svačinu, pytlík na přezůvky, batoh, povlečení, tričko, lahev na pití – to vše může obsahovat obrázky těch či toho, co má rád.

Když vám váš 7letý chlapeček sám řekne, co za dárek by chtěl, měli byste jeho přání respektovat. Už je dost velký na to, aby věděl, po čem touží a dokázal takovýto dárek ocenit.

Balení dárku

Zabalte, ale jednoduše. Kluka v 7 letech nezajímá, jaký obal dárek má, nebo jestli je v dárkové tašce. Můžete mu zalichotit balicím papírem s auty nebo fotbalovým motivem, ale pokud máte papír s květinami, jistě ho jím neurazíte. Zřejmě si ani nevšimne, co na papíru je.