Jaký dárek pro puberťáka
Úvod » Dárek pro puberťáka: čím zaručeně zabodujete?

Dárek pro puberťáka: čím zaručeně zabodujete?

 

Vybíráte dárek pro puberťáka a nevíte si rady? Člověk těžko zůstává v obraze, co zrovna ve světě mladých frčí. Každou chvíli se objeví nějaká novinka, kterou zaručeně musí mít! Ale nebojte, my vás v tom nenecháme. Máme pro vás skvělé tipy, jaký dárek pro puberťáka je ten pravý.

Za kamarády i do školy na koloběžce nebo na kole

V létě není nic lepšího než sednout na kolo a vyrazit do školy po vlastní ose. I když jedna varianta ještě je – v poslední době jsou v kurzu také koloběžky. K oblíbeným kouskům u puberťáků patří ty elektrické. S nimi se nenadřou a budou před kamarády za hvězdy. Jen je musíte upozornit, že dobíjení akumulátoru si musí pohlídat sami, až si budou stěžovat, že museli na cestu domů zapojit vlastní svaly.

Je váš puberťák sportovec každým coulem nebo se rád předvádí? V tom případě vsaďte na freestylové koloběžky nebo kola. S těmi se může učit i různé triky a vozidlo přežije i drsnější zacházení.

Dárek pro puberťáka

Technika pro zachycení okamžiku

Telefon už vás puberťák nejspíš má, ale stále lační po nové elektronice? Porozhlédněte se po akční kameře, instantním fotoaparátu nebo dronu pro děti. Zejména drony jsou v poslední době velmi populární. Pro děti existují i modely bez kamery, které disponují rovněž kolečky, a tak fungují jako multifunkční vozidlo na dálkové ovládání.

Dron je velmi drahý dárek pro puberťáka, a tak je lepší, když se s ním dítě nejdřív naučí létat na simulátoru. Existuje celá řada programů, zdarma i placených, se kterými si může letec nejdřív vyzkoušet ovládání bez nebezpečí havárie. Až si létání nacvičí, může vyrazit do terénu naostro.

Herní konzole a vychytané hry

Puberťák, který nevlastní herní konzoli, je mezi svými kamarády úplně out. Pořiďte mu taky jednu a k tomu alespoň jednu skvělou hru. Výhodou je, že budete mít vyřešeny i dárky do budoucna, protože stačí už jen dokupovat hry.

Na hraní her se nemusíte dívat jako na ztrátu času. K dostání jsou rozmanité hry od klasických stříleček, přes strategické až po vzdělávací hry. Pořiďte puberťákovi hru, u které bude muset zapojit i mozek, ať není čas strávený před televizí promarněný.

Elektronická čtečka pro knihomoly

Je váš puberťák vášnivý čtenář? Kdo by s sebou chtěl tahat haldu těžkých knížek, dnes se čte pomocí elektronické čtečky. Do jedné čtečky můžete nahrát až tisíce knižních titulů. S čtečkou e-knih už se vašemu puberťákovi nikdy nestane, že by neměl co číst. Bát se nemusíte ani o oči svého dítěte. Čtečky jsou většinou vybaveny tzv. elektronickým inkoustem, který na pohled odpovídá papírové knize. Díky tomu se oči namáhají méně než při čtení z telefonu nebo notebooku.

Společenské hry pro dlouhé zimní večery

Hledáte dárek pro puberťáka, který by potěšil jeho, ale zabavily by se u něj ideálně i ostatní sourozenci nebo celá rodina? Podívejte se na nabídku společenských her. Na trhu jsou k dostání vychytané hry, které pobaví všechny od dětí po dospělé. Nejlepší je vybírat mezi hrami, jež rozvíjí představivost, slovní zásobu nebo abstraktní myšlení.