Jaký dárek pro ženu k padesátinám
Úvod » Perfektní dárek pro ženu k padesátinám

Perfektní dárek pro ženu k padesátinám

 

Padesáté narozeniny jsou významné životní jubileum, které si zaslouží pořádnou oslavu a pěkný dárek. Nenapadá vás žádný dárek? Nezoufejte, sepsali jsme pro vás několik tipů, jaký dárek pro ženu k padesátinám bude perfektní.

Darujte změnu image

Mnoho žen může mít z tohoto životního milníku trochu obavy. Věk narůstá, vrásky přibývají, ale v dnešní době by bylo bláhové padesátnice pokládat za staré. Jedná se o aktivní ženy, většinou s již odrostlými dětmi, které mají do důchodu stále velmi daleko. Přichází období, ve kterém mají více času samy na sebe, tak proč nezačít druhou polovinu života s novou image.

Dejte ženě k padesátinám proměnu, na kterou nezapomene. Zorganizujte společné setkání s vizážistou, stylistou a kadeřníkem. Odborníci ženě na míru poradí, jaká změna by jí prospěla a s jejím souhlasem se pustí do práce. Uvidíte, jak jí konečný výsledek zvedne sebevědomí a nabije novým elánem do života.

Nechte oslavenkyni relaxovat

Luxusní wellness pobyt spojený s relaxačními procedurami? Jako dárek pro ženu k padesátinám ideální. Uvolňující masáže, čokoládové zábaly, saunování, odpočinek ve vířivce – výběr je vskutku široký. Kupte nějaký předem připravený balíček služeb, případně jej sestavte na míru oslavenkyni. Myslete na to, že obdarovaná nebude chtít jet sama. Určitě raději pojede se svojí nejlepší kamarádkou či s dcerou. Rozhodně tedy při plánování počítejte se dvěma osobami.

Saunování jako dárek pro ženu k padesátinám

Relax jí můžete pořídit také domů – věděli jste, že existují masážní podložky? Jednu takovou objednejte a dotyčná si bude moci dopřát masáž kdykoliv v teple svého domova.

Zážitky v podobě dosud nesplněných snů

Padesáté narozeniny s sebou určitě přinesou trochu bilancování a lítosti nad tím, jak rychle život utíká. Není to ten pravý čas splnit sen, který byl doteď z různých důvodů oddalován? Možná tato dáma chtěla v minulosti skočit padákem, letět balonem, začít surfovat, nebo se naučit italsky. Pomozte jí tato tajná přání zrealizovat. Inspirujte se v široké nabídce zážitků, třeba tam naleznete ideální dárek pro ženu k padesátinám. Pokud ne, tak jí zorganizujte zážitek na míru podle jejích preferencí.

Šperky potěší každou ženu

Chcete-li zůstat u tradičnějších dárků, pak šperkem ženu nikdy neurazíte. Padesáté narozeniny volají po něčem speciálním. Prsten s drahokamem, luxusní náhrdelník, vkusné náušnice nebo decentní náramek jistě splní účel. Poraďte se s nejbližšími příbuznými, ať se lépe trefíte do vkusu. Zároveň se ujistíte, že nikdo nedostal stejný nápad jako vy. Samozřejmostí u šperků je ozdobné dárkové balení.

Osobní rozvoj jako dárek

Padesáté narozeniny jsou tím pravým časem rovněž pro osobní rozvoj. Zajímá se oslavenkyně o tuto problematiku? Darujte jí k padesátinám inspirativní knihu o duchovním životě, rozvoji osobnosti, či prožívání přítomného okamžiku. Popřípadě ji přihlaste na kurz s touto tematikou nebo ji domluvte schůzky s osobním koučem. I šťastného a spokojeného člověka taková zkušenost obohatí a ukáže mu nové směry v životě.