Jaký dárek vyrobit pro maminku
Úvod » Jaký dárek vyrobit pro maminku? Máme nápady, které ji zaručeně potěší!

Jaký dárek vyrobit pro maminku? Máme nápady, které ji zaručeně potěší!

 

Jaký dárek potěší nejvíce? Přece ten darovaný od srdce, který jste sami vyrobili. Není potřeba kupovat drahé věci, vaše maminka si osobního dárku bude vážit víc než značkového oblečení nebo elektroniky. Díky ručně vyrobenému dárku dáte najevo, že jste si na něm dali záležet. Máme nápady, jaký dárek vyrobit pro maminku, abyste jí zaručeně udělali radost.

Oslaďte mamince život

S jedlými dárky nelze šlápnout vedle, ale právě ty doma vyrobené jsou ještě o něco lepší. Vaši maminku zaručeně potěší něco sladkého na zub. Vrhněte se na výrobu domácích čokoládových pralinek, zajímavé marmelády, domácích sušenek nebo levandulového cukru.

Pokud vaše maminka ráda peče, udělá jí radost směs na pečení spolu s receptem na nový moučník. Namíchejte suroviny do tvaru proužků ve velké sklenici, vypadá to opravdu působivě.

Vyrobte pro maminku marmeládu

Vyrobte domácí likér

Také máte rádi společný čas, kdy si s maminkou sednete nad sklenkou dobrého vína nebo likéru? Vyrobte domácí a uvidíte, že vaše shledání povýšíte na novou úroveň. Ať už má vaše maminka raději vaječný likér, nebo dává přednost čokoládové, kokosové nebo karamelové příchuti, na internetu najdete návod na různé varianty a během chvilky vykouzlíte chutný tekutý dárek.

Kosmetika vždy udělá radost

Věděli jste, že skvělým dárkem, který zvládnete vyrobit sami, je domácí kosmetika? Můžete se pustit do výroby domácího mýdla nebo tělového mléka. Ale nezoufejte ani v případě, že se vám nechce nakupovat suroviny, jako je bambucké máslo nebo mýdlová hmota.

Výbornou variantou je domácí peeling. Vyrobíte ho ze surovin běžně dostupných v potravinách. Stačí smíchat cukr, kokosový olej a doplnit vůní podle vkusu vaší maminky. Nejjednodušší je přidat vanilku nebo kávu. Pro ještě lepší zážitek při jeho používání přidejte esenciální oleje, které uvolňují svaly.

Dárek pro maminku, která miluje květiny

Je nejoblíbenějším dárkem pro maminku květina, ale přijde vám líto, že za pár dní zvadne? Darujte tentokrát rostlinu v květináči. Zkuste vypěstovat květinu úplně sami ze semínek nebo z odnože, a nebo kupte rostlinu v zahradnictví a doplňte ji o ručně malovaný květináč.

Květina je hezký dárek pro maminku

Nádobu na květinu můžete pomalovat, polepit látkou nebo jiným materiálem, napsat na ní vzkaz nebo básničku… Originalitě se meze nekladou. Díky tomu dodáte šmrnc i jinak obyčejnému dárku. Pokud je vaše maminka milovnicí designu, vytvořte celé aranžmá s květinou a doplňky, které se bude skvěle vyjímat v jejím obývacím pokoji.

Vzpomínkový dárek plný fotek

Která maminka by neměla radost z toho, že má svoje milované děti stále na očích? Věnujte jí krásný kalendář s fotkami vás a vašich sourozenců, nebo jí vyrobte celé fotoalbum. To můžete ještě vylepšit osobními vzkazy nebo popisky jednotlivých fotek.

Chcete vyrobit pro maminku něco vtipného? Vyberte maminčin oblíbený film a fotky tématicky nastylizujte. Pak už stačí album jen doplnit oblíbenými hláškami z filmu a originální dárek je na světě. Uvidíte, že bude z takového překvapení dojatá.