Úvod » Dárek pro muže – jaký dárek dát chlapovi? Originální tipy a nápady

Dárek pro muže – jaký dárek dát chlapovi? Originální tipy a nápady

 

Vybrat originální dárek může být někdy opravdu záludné, obzvláště pak u mužů se často jedná o velmi těžký úkol. Pokud si pravidelně lámete hlavu s tím, jaký dárek pořídit Vašemu partnerovi, otci nebo dědečkovi, pak už tyto starosti můžete hodit za hlavu. V našem článku naleznete širokou škálu tipů na vkusné, originální nebo praktické dárky pro muže pro každou příležitost, ať už se jedná o Vánoce, narozeniny, výročí či svátek Valentýna. Uvidíte, že budou mít radost, jako malí kluci!

Jak vybrat dárek pro muže

Před samotným výběrem je dobré trochu zapřemýšlet nad tím, co má obdarovávaný muž rád, jaký vyznává životní styl nebo jaké jsou jeho koníčky. Pokud také pozorně posloucháte a sledujete signály, vybrat správný dárek pak nebude vůbec tak složité, jak se může na první pohled zdát. Spoléhejte hlavně na vlastní rozum a intuici. Dárek, který ocenil otec Vaší kamarádky, nemusí být nutně senzačním dárkem i pro Vašeho tatínka.

Dárky pro moderní muže

Již dávno neplatí, že se muži neradi starají o svůj zevnějšek. Skvělým dárkem pro kamaráda, který vyznává hipsterský styl tak může být poukaz do některého z luxusních pánských holičství nebo přímo kvalitní zastřihovač vlasů a vousů. Světovým fenoménem jsou i barevné ponožky, které můžou hrát dokonce hlavní roli pánského outfitu. Batoh nebo taška, kam se vejde notebook a další potřebné věci, jsou nezbytností každého moderního muže.

Luxusní dárky pro náročné muže

Pokud sháníte dárek pro náročné muže, kteří mají rádi kvalitu a luxus, pak se jako tip nabízí například pánské hodinky, mobilní telefon a jiná elektronika, či luxusní parfém, který podtrhne jejich mužnost.

Gurmáni a milovníci dobrého alkoholu

Pokud sháníte dárek pro milovníky dobrého jídla a pití, nabízí se Vám široká škála možností od levnějších, až po ty finančně náročnější. Radost jistě udělá láhev dobrého vína či kvalitního rumu, koš s výběrem gurmánských specialit, nebo kurz vaření, který prohloubí jejich kulinářské dovednosti. Jedlé dárky patří mezi ty nejoblíbenější, co je takhle zkusit vyrobit doma? A protože 9 z 10ti českých mužů pije pivo, sázkou na jistotu bude sada pivních speciálů z českých minipivovarů, či exkluzivní výběr piv z celého světa.

Více nápadu na domácí jedlé dárky naleznete zde.

Praktické dárky

U valné většiny mužů stále platí, že nesnáší nakupování oblečení, proto můžete vyřešit tuto nepříjemnost za ně koupí stylového oblečení nebo módních doplňků. Možná Váš muž také v minulosti zmínil, že bude potřebovat novou cyklistickou přilbu, nebo by využil akušroubovák, který by mu usnadnil práci při opravách v domácnosti?

Zážitek jako dárek

Aktivní typy mužů jistě zaujmou zážitkové dárky, díky nimž si budou moct splnit přání, o kterých do té doby pouze snili doma na gauči. Může to být například jízda v luxusním voze, škola smyku, nebo adrenalinové zážitky jako je seskok padákem či bungee-jumping. Protože ale zážitky nejsou vždy jen o adrenalinu, můžete zvolit například lístky na významné fotbalové utkání nebo vstupenky na koncert.

Více informací k zážitkovým dárkům naleznete zde.

______________________________________________________________________________

Blíží se Vánoce, máte už vybrány dárky pro Vaše blízké?

Poradíme Vám, jak zabalit Vaše dárky

 


 

Fotogalerie