Úvod » Dárek pro ženu – jaký dárek dát ženě? Originální tipy a nápady

Dárek pro ženu – jaký dárek dát ženě? Originální tipy a nápady

 

Ženy potřebují, a především si zaslouží být rozmazlovány a hýčkány, dárky pro ženy jsou tedy skvělým způsobem, jak vyjádřit, že Vám na dané osobě záleží, že si vážíte, kolik toho pro Vás dělá, anebo že Vaše srdce bije jen a jen pro ni. Kolikrát stačí jen drobnost, a řekne toho o Vašem citu k ní víc, než vybroušený diamant!

Vybírejte dárek ženě na míru!

Mámě, babičce, manželce nebo kamarádce, nezáleží na tom, komu dárek vybíráte, vždy se ale snažte trochu zapřemýšlet a vybrat dárek, který v sobě ukrývá špetku originality a radosti. Pokud obdarovávané ženě vykouzlíte úsměv na tváři nebo ji dokonale pobavíte, můžete si být jisti, že jste nešlápli vedle. Stejně jako u dárků pro muže platí, že stačí sledovat signály a naslouchat, a jistě rychle přijdete na správný dárek.

Ženy se rády zkrášlují

Všechny ženy chtějí vypadat dobře, sázkou na jistotu tak pro Vás bude, když projdete její věci v koupelně a pořídíte například kosmetiku, která jí již dochází. Dobře zvolený dámský parfém, který podtrhne kouzlo její osobnosti, ji také jistě potěší. A pokud hledáte něco originálnějšího, než jen vůni či kosmetický balíček, co byste řekli na poukaz na den s vizážistkou anebo focení s profesionálem s úžasnými vzpomínkami v podobě krásných fotek jako bonus.

Kupte něco, co si sama nekoupí

Vzpomínáte, jak nedávno Vaše žena básnila o úchvatné kabelce, kterou viděla v obchodě, ale dosud si ji nekoupila, protože se hodí jen pro zvláštní události, kterých zas tolik není? Tak do toho, díky takovému dárku budou jistě ženy doslova vzdychat nadšením.

Vlastnoruční výroba

Pokud jste kreativní typ a baví Vás ruční práce, pak se můžete pustit do výroby kalendáře z fotek, pletení svetru či šály nebo výroby šperkovnice. Skvělým tipem jsou i jedlé dárky, protože je všeobecně dobře známo, že láska přeci prochází žaludkem. Mohlo by to být například netradiční chutney, pečená granola, voňavý domácí olej anebo likér.

Více tipů na vlastnoručně vyráběné dárky naleznete zde

Zážitek jako dar

Šperky nebo kosmetika Vám přijdou ohrané, hodinky jste jí darovali vloni, co teď? Stále populárnější jsou dárkové poukazy nebo vouchery na kurzy. Romantické povahy by mohl oslovit let balónem nebo noční projížďka lodí po Vltavě. Příjemné zážitky spolu s blahodárným vlivem na zdraví a náladu pak přináší masážní procedury, při kterých si ženy skvěle odpočinou. Milovnice dobrého jídla a pití by mohla zajímat například ochutnávka čokolády, degustace vín či gurmánský kurz vaření.

Další tipy na zážitkové dárky

____________________________________________________________________________

Originální tipy na dárky pro muže

Inspirace na svatební dary

Vyberte společně s námi vánoční dárky pro babičku a dědečka


 

Fotogalerie