Jaký dárek pro bohatého muže
Úvod » Vyberte ten pravý dárek pro bohatého muže

Vyberte ten pravý dárek pro bohatého muže

 

Vybrat dárek pro muže rozhodně není nejjednodušší. Když je dotyčný navíc ještě bohatý a může si koupit všechno, na co si vzpomene, na bolehlav máte zaděláno. Ale nebojte, není to neřešitelné. Stále existuje řada dárků, kterými můžete potěšit i podobně náročné lidi. Jaký dárek pro bohatého muže je ten pravý?

Zkuste jít cestou zážitků

Bohatý muž si během roku koupí, co se mu líbí. Čím ho zaujmout? Vsaďte na zážitek! Těch je tolik, že všechny určitě ještě nevyzkoušel. Oblíbené jsou adrenalinové zážitky jako skok padákem, bungee jumping, let stíhačkou nebo jízda na raftech.

Populární je také možnost vyzkoušet si na den jiné povolání – na několik hodin se tak můžete stát bagristou, ošetřovatelem v zoologické zahradě, pilotem nebo kapitánem jachty, samozřejmě pod odborným dohledem a s asistencí. Podobné chvíle vytrhnou dotyčného ze stereotypu a otevřou mu nové obzory.

Přihlaste bohatého muže na kurz

Pokud si muž nepotrpí na adrenalin, tak ho zkuste přihlásit na nějaký kurz. Bohatí lidé se rádi vzdělávají a dále rozvíjí. Můžete jim darovat například intenzivní jazykový pobyt, kurz vaření, fotografování nebo herectví. Je-li obdarovaný sportovní nadšenec, zaplaťte mu trénink s profesionálem. Výběr je široký a kurzy probíhají i v oblastech, které by vás možná ani nenapadly. Věděli jste, že existují kurzy střelby, ledového lezení nebo sportovní jízdy v autě?

Tradiční dárky pro bohatého muže

Jestliže jste se rozhodli zůstat spíše u tradičních hmotných dárků, tak i zde najdete řadu věcí, kterými bohatého muže potěšíte. Typickým dárkem jsou luxusní hodinky, peněženka nebo kožená pánská taška. Určitě ho neurazíte zajímavým parfémem. Pokud si nejste jistí, jaký vybrat, tak ho nechte namíchat si svůj vlastní. Můžete mu darovat poukaz do specializované parfumerie, kde si na míru sestaví svoji unikátní vůni.

Vhodným dárkem pro bohatého muže je také oblečení na míru. Přeměřte si obdarovaného a nechte mu vyrobit košili nebo sako přímo pro něj. Nadchnout ho můžete také lahví kvalitního koňaku nebo whisky.

Hodinky jsou perfektní dárek pro bohatého muže

Bohatí se vyžívají v designu a sběratelství

Jestli existuje společná záliba pro bohaté muže, tak je to zájem o design, umělecká díla nebo sběratelství. Zjistěte, co má dotyčný muž rád, třeba ho potěší designový doplněk, obraz, pohlednice nebo známka, která chybí v jeho sbírce. Ne vždy se jedná o drahé věci, často pro jejich pořízení stačí vynaložit trochu více úsilí a především času, který bohatý muž zrovna mít nemusí.

Darujte mu odpočinek

Bohatství nepadá z nebe. Většinou je vykoupeno vysokým nasazením a mnoha hodinami tvrdé práce. Proto je příhodný dárek pro bohatého muže odpočinek. Darujte mu wellness víkend se saunou a vířivkou nebo krátký pobyt někde v přírodě, kam nedosáhne signál mobilního telefonu. Pro muže jsou atraktivní různé pivní koupele a zábaly. Klasickým relaxem je masáž, bohatého muže by mohla zaujmout například speciální golfová masáž.